Фото натпревар #277 Тема: Еротика 3

Член од
7 декември 2021
Мислења
1.141
Поени од реакции
5.688
Вака ко ве читам кои очекувања ги имате за вечерва ми иде одма да и го напраам ќефот на топол, то шо сум влакнест би било бонус.

На слика овде мислев бре.
Автоматски споено мислење:

Од технички причини коцка не може вечерва да постави, ја добивме оваа во комисија.
13.
Прегледај го приврзокот 341792
Поздрав до рибите:

20220814_121647.jpg
 
Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
И ја вака се тешам пријателе и така засрамен од мојто влакнесто тело носам мајци цело време, кога ќе ме изнервира комшија ја не се расправам со него, ја ставам ОРГАЗАМ ДОНОР мајцата....... и се разминувам со жена му.
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.141
Поени од реакции
5.688
И ја вака се тешам пријателе и така засрамен од мојто влакнесто тело носам мајци цело време, кога ќе ме изнервира комшија ја не се расправам со него, ја ставам ОРГАЗАМ ДОНОР мајцата....... и се разминувам со жена му.
Ако се срамиш од влакната, зошто не ги бричиш/депилираш?
И јас имам влакна пријателе, али секоја седмица ги бричам со машинка cordless, особено летото.
Пробај, за проба не се даваат пари. Ако не ти се свиѓа ќе пораснат.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.541
Поени од реакции
9.097
Ако се срамиш од влакната, зошто не ги бричиш/депилираш?
И јас имам влакна пријателе, али секоја седмица ги бричам со машинка cordless, особено летото.
Пробај, за проба не се даваат пари. Ако не ти се свиѓа ќе пораснат.
Ја моите ги бричам за празници
 
Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
Ако се срамиш од влакната, зошто не ги бричиш/депилираш?
И јас имам влакна пријателе, али секоја седмица ги бричам со машинка cordless, особено летото.
Пробај, за проба не се даваат пари. Ако не ти се свиѓа ќе пораснат.
Не е до срам пријателе, друга мака имам јас, толку сум убав и привлечен шо раат ќе немам ако се издепилирам... па си ветив на себе никогаш да не го направам тоа за да не станам манекен дека имав други планови во животот.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.752
Поени од реакции
10.441
Не е до срам пријателе, друга мака имам јас, толку сум убав и привлечен шо раат ќе немам ако се издепилирам... па си ветив на себе никогаш да не го направам тоа за да не станам манекен дека имав други планови во животот.
Византиецу, ти ли си?
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.141
Поени од реакции
5.688
Има ли нешто поеротски од природна и негувана жена (пред малку ја постирав во хумор, али не ми држи срце и тука ќе ја постирам:

Кога го ставиш грдото до убавото, убавото станува уште поубаво

Screenshot_20220814-165536_Instagram.jpg
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.541
Поени од реакции
9.097
Tuku Zurla, imam ja vaka ubav mnogo prijatelki na koi im treba ljubav, shteta shto od utre pak kje vratish potpisot i slikicka na ravna plocha, niv gi interesiraat drugi raboti...... :coffee:
Јас се потпишувам на други работи...
Автоматски споено мислење:

niv gi interesiraat drugi raboti......
А може да се заклучи темата рамна земја?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom