Фото натпревар #277 Тема: Еротика 3

Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
Овојпат имаме амбициозна идеа, концептот е групна изложба, фотографиите ќе бидат сите во цено-бела техника и ќе имаме " комисија " - @коцка @Agda Beata и јас - која ќе одлучи како да ги пореди фотките во темата за гласање, ќе се обидеме преку сите наши фотки да добиеме чин од почеток до крај. Фотографиите ИСКЛУЧИВО ќе се праќаат во инбоксот на @коцка и учесниците ќе бидат анонимни сем ако они љубат да не се. Можете дел од тело, цело тело, повеќе тела, фетиши, сублиминални еротски пораки, генерално се што мислите дека би прилегало на тема Еротика.

Е сега, во духот на секој натпревар планирав веднаш да приложам моја фотографија за да ве охрабрам сите, има еден дел од моето тело за кој љубената со години ми вика дека најјако ја става во расположението, но додека ја договаравме темава и ја покажав на колешките од комисијата, коцка ми се насмеа и ми кажа дека не е еротска. Покрај моето повредено кревко его она ми направи и малку фамилијарен проблем, почнав да се сомневам дали љубената ме мотала сите овие години, па сега извинете ама и јас ќе го искористам правото да и пратам на коцка во имбокс.

Повелете.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Коцка да си ги јаде ушите! И мене ме стави во расположение со сликата. :D
абе и мене ме стави во расположение, одма си ги искрцкав прстите :P
@Goyathlayy да ја стави сликата, ако не јас ќе ја ставам
 
Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
абе и мене ме стави во расположение, одма си ги искрцкав прстите :P
@Goyathlayy да ја стави сликата, ако не јас ќе ја ставам
Го користам правото да бидам анонимен во натпреваеот, не би сакал после во секоја тема @Ron Burgundy , @Hello Kitty и останатите мои обожавтеели овде да ми се смеат како што ти тоа ми го направи.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.550
Поени од реакции
9.110
Само овде верувам дека ќе има нешто заоблено...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Го користам правото да бидам анонимен во натпреваеот, не би сакал после во секоја тема @Ron Burgundy , @Hello Kitty и останатите мои обожавтеели овде да ми се смеат како што ти тоа ми го направи.
никој нема да смее да писне!!!! Ај промис!
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.811
Поени од реакции
15.732
треба да има комисија од министерката, да провери дали не се нарушува пријателството сос Блгарија :facepalm:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Mora kaj Kocka ili tuka direktno?
Ско немаш проблеми со тоа жени да те малтретираам по дм и мажи да те колнат, ставај слибодно директ тука.
Автоматски споено мислење:

Како тргна темава СЕ ГОРДЕАМ СО ПРОГРЕСОТ!!! Не само еротика туку и убај фотки море море <3


1.
C1F20A77-5514-45F3-BF4D-F52CC8F22F9B.jpeg


2.
76BC9150-E599-4BA4-9C71-D0A20D8B5D56.jpeg


3.
902A7AE3-5982-47B3-9E08-EA73198DF88B.jpeg
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom