Фото натпревар #272 - Дијагонални линии - Гласање

Фото натпревар #272 - Дијагонални линии - Гласање

  • 1. gjoko-mkd

    Гласови: 1 6,3%
  • 2. Katcharito

    Гласови: 8 50,0%
  • 3. TrendS

    Гласови: 5 31,3%
  • 4. Стев

    Гласови: 0 0,0%
  • 5. Darklady

    Гласови: 2 12,5%

  • Вкупно гласачи
    16
  • Гласањето е завршено на .

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
@Katcharito честито победа! Чекаме нова тема. :)
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
@Katcharito (последно онлајн: денес во 16:55) втор пат не бојкотира со тоа што не отвара нова тема по прогласувањето на неговата победа, согласно правилата за учество во фото-натпреварите како победник на натпреварот.

Од натпревар #262 - Тема: Мост
Благодарам, уште сум под шок за победава, благодарам на сите кои гласаа за мене :Dштотуку се соземав и без разлика кој ќе отвори нова тема се гледаме со нови фотки.
Се извинувам, нема да можам да отворам нова тема, зароа што и би требало да постирам фотографија на таа тема а моментално не сум во можност.

Еве второпласираниот или било кој нека отвори нова тема, па можеби пак ќе земам учество. Поздрав
Со цел да не го изместуваме распоредот за пријава на фотки и гласање во фото-натрепварите, второпласираниот отвара нова тема.
 
Член од
31 август 2021
Мислења
304
Поени од реакции
1.628
@Katcharito (последно онлајн: денес во 16:55) втор пат не бојкотира со тоа што не отвара нова тема по прогласувањето на неговата победа, согласно правилата за учество во фото-натпреварите како победник на натпреварот.

Од натпревар #262 - Тема: Мост




Со цел да не го изместуваме распоредот за пријава на фотки и гласање во фото-натрепварите, второпласираниот отвара нова тема.
Се извинувам исто ко и минатиот пат, го посетувам форумов кога можам но неѓам време да реплицирам правовремено.
Со задоволство учествувам на фото натпревариве кога имам прикладна фотографија на тема, но од мене не очекувајте повеќе, се извинувам и секое добро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom