Фото натпревар #269 - Food porn - ГЛАСАЊЕ

Најдобрите ТРИ фотки се


  • Вкупно гласачи
    40
  • Гласањето е завршено на .

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
3.627
Поени од реакции
24.843
@Corvus само мало потсетување, имаш убедливо водство, така да спремај тема за утре :)
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
3.627
Поени од реакции
24.843
@Corvus честитки за победата на натпреварот! :smirce: Давај нова тема. :)
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.658
Поени од реакции
11.734
@Corvus Украина да се викаше па немаше со вака убедлива победа да победеше на Евровизија :cautious:
 

Red Zurla

Kill The Programming
Член од
29 јули 2021
Мислења
2.147
Поени од реакции
4.918
@Corvus Украина да се викаше па немаше со вака убедлива победа да победеше на Евровизија :cautious:
Не се секирај има шема за кои да бидат победници скоро ќе можеш да погодуваш... Welcome to the club.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom