Фото натпревар #248 - Тема: Темна фотографија ГЛАСАЊЕ

Гласам за најдобрите три


  • Вкупно гласачи
    34
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.225
Поени од реакции
12.071
Дечки многу интересни фотографии има!!!! Браво!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.225
Поени од реакции
12.071
Честитки за @бутЕ !!!!
Отвараш нова тема, се надевам се спреми :)
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.994
Поени од реакции
3.827
Честитки за @бутЕ !!!!
Отвараш нова тема, се надевам се спреми :)
Ич :pipi: Би ти го препуштил тебе то ако не е проблем. По твој избор нешо :)

Или дај им нешо хорор слики нека постираат :vozbud:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.225
Поени од реакции
12.071
Ич :pipi: Би ти го препуштил тебе то ако не е проблем. По твој избор нешо :)

Или дај им нешо хорор слики нека постираат :vozbud:
Едно од правилата тука е дека МОРА да е секој спремен со тема дека ако нема тема застануваат натпреварите :(
а јас почнав да сум нетрпеллива со членови кои сакаат да победат ама не и да дадат тема :)

Имаш до 12-13 време па размисли пред одма да се откажеш
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.395
Поени од реакции
20.416
Ако не ме претрка Шутманга, ќе отворам во текот на денот, да се растеретам од обврски малку.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.395
Поени од реакции
20.416
@Agda Beata пошо имаш глас повеќе од мене, ќе ти оставам предност да отвориш тема до 22:00 вечер, ако не јас отварам. :D
Фер.Ако сакаш отвори уште сега фа не се чека, частам глас. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom