Фото натпревар #242 Тема: водечки линии ГЛАСАЊЕ

оваа фотка!!!!


  • Вкупно гласачи
    45
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Имаме нови пријавени јупи јупи јееее :D добро ни дојдовте на натпревариве, се надевам нема одма да здосадиме :P



Се гласа до недела 24.00 и се гласа за ТРОЈЦА!



1. @TrendS




2. @Петра П.




3. @shutrak




4. @gjoko-mkd




5. @Saladin




6. @Invader





7. @bijons




8. @ManUtdChampions




9. @Xfire




10. @Shutmanga




11. @Anco




12. @Violetova




13. @МаксАлегри




14. @abrako




15. @Стев




16. @коцка




17. @volare_g




18. @chef_cook




19. @Darling




20. @__Vita____




21. @Shawn Spencer

Автоматски споено мислење:

гласам за:

@Петра П. дека секогаш има фантастични тонови на боите, како во бајка

@Shutmanga едноставна фотографија ама светлото некако ми ја прави посебна. Каде е и што е ова?

@__Vita____ одлична идеа за водечки линии! И ќеиф ми е што неколку пати се врати за да ја направиш фоткава <3
 
Член од
18 март 2019
Мислења
430
Поени од реакции
1.967
@Shutmanga едноставна фотографија ама светлото некако ми ја прави посебна. Каде е и што е ова?
Петроварадинска Тврдина, Нови Сад за време на Exit фестивалот. Тунелов спојуваше едни сцени со други.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.976
Поени од реакции
55.041
Ја гледаш сликата на Петра и у секој момент очекуваш да претрча некое девојче голо, босо, крваво, искинато, силувано кое било киднапирано и по кое активно трага полицијата веќе неколку месеци во мирниот и тивок северен дел на Норвешка каде ова е прв случај на исчезнато лице и целото градче е во паника и неверување додека професорот по историја е забележан како оди на риболов во својата викендица некаде низ шумава. Пегавата инспекторка Линда оди да му постави неколку прашања....
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Ја гледаш сликата на Петра и у секој момент очекуваш да претрча некое девојче голо, босо, крваво, искинато, силувано кое било киднапирано и по кое активно трага полицијата веќе неколку месеци во мирниот и тивок северен дел на Норвешка каде ова е прв случај на исчезнато лице и целото градче е во паника и неверување додека професорот по историја е забележан како оди на риболов во својата викендица некаде низ шумава. Пегавата инспекторка Линда оди да му постави неколку прашања....
аман бре нели ги гледаш самовилите облечени во бело со долги густи плетенки како танцуваат?!?!
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Ја гледаш сликата на Петра и у секој момент очекуваш да претрча некое девојче голо, босо, крваво, искинато, силувано кое било киднапирано и по кое активно трага полицијата веќе неколку месеци во мирниот и тивок северен дел на Норвешка каде ова е прв случај на исчезнато лице и целото градче е во паника и неверување додека професорот по историја е забележан како оди на риболов во својата викендица некаде низ шумава. Пегавата инспекторка Линда оди да му постави неколку прашања....
Морам да ве разочарам дечки :D Behind the scenes


@chef_cook каде е тоа во позадина ?
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.349
Сега кога можам да ставам слика, да ми беше поблиску местово, ќе отидев да сликам специјално за натпреваров. :(


Има нешто слично и во Реикјавик, ама ми е страв да возам до таму. :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.704
Поени од реакции
9.540
Сега кога можам да ставам слика, да ми беше поблиску местово, ќе отидев да сликам специјално за натпреваров. :(


Има нешто слично и во Реикјавик, ама ми е страв да возам до таму. :D
Колку е убавооо:)
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.976
Поени од реакции
55.041

Kajgana Shop

На врв Bottom