Фото натпревар #241 - Тема: Знамиња

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
14.270
Поени од реакции
13.445
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.156
Поени од реакции
21.777
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.156
Поени од реакции
21.777
темава е исполитизирана јас сум - out!! :(
па не е темата „државни“ знамиња, туку само „знамиња“, постави од некои спортски тимови или извидничко знаме! :P
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.156
Поени од реакции
21.777
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom