Фото натпревар #239 - Тема: Црно-бела фотографија со детал во боја ГЛАСАЊЕ

Чија фотографија ве остави без здив?


  • Вкупно гласачи
    31
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.149
Поени од реакции
11.857
Тесна борба помеѓу ракијата на @KEEF и нозете на @Corvus !!!

Дали нозете конечно ќе победат? Дали некој жеден во меѓувреме ќе гласа? Дали ако победи корвус ние што сме за во болница ќе може се уште да учествуваме???

Напнато на фото натпреварите!!! Следете не за повеќе информации!


 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.149
Поени од реакции
11.857
Да, конечно и тоа се случи! После толку пријавувања победија!
честитки до нозете на @Corvus!!
Aj сеа дај тема :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom