Фото натпревар #233 - Тема: Булевар ГЛАСАЊЕ

Гасајте за тројца

  • AceCaleb

  • TrendS

  • KEEF

  • Петра. П

  • Agda Beata

  • __Vita___

  • SuBZerO

  • Abrako

  • gjoko-mkd

  • bijons

  • shutrak


Резултатите може да се погледнат само после гласање.

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
Бидејќи булевар е со коловоз за автомобили, точаци , пешаци и нормално зеленило....а такви се само мојата :Dи таа на Абрако.. гласав само за Абрако, бидејќи од принцип не гласам за себе(незнам ни дали е тоа возможно):cool:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.787
Поени од реакции
29.225
Бидејќи булевар е со коловоз за автомобили, точаци , пешаци и нормално зеленило....а такви се само мојата :Dи таа на Абрако.. гласав само за Абрако, бидејќи од принцип не гласам за себе(незнам ни дали е тоа возможно):cool:
,,,si ja promašil mojata,,, izgleda spored tvojata definicija site ste diskvalifikat ,,,:D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.709
,,,si ja promašil mojata,,, izgleda spored tvojata definicija site ste diskvalifikat ,,,:D
во право си...но секогаш кога минувам оба ова место морници ме поминуваат од стеснувањето на ,,булеварот,,

ЗА греота сме во секоја смисла....

еве....плус еден глас имаш...ако ти треба за победа модераторите ќе го допишат...:ROFLMAO:
 
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.787
Поени од реакции
29.225
во право си...но секогаш кога минувам нба ова место морници ме поминуваат од стеснувањето на ,,булеварот,,

ЗА греота сме во секоја смисла....

еве....плус еден глас имаш...ако ти треба за победа модераторите ќе го допишат...:ROFLMAO:
,,, :pos: ,,,nemoj gjoko ke ima zabeleški vo stilot ne e spored pravilata,,,:ROFLMAO:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Према мој вкус фотката на @Петра П. е фантастична No. 1
Едноставно ја гледаш и продолжуваш да ја гледаш, има длабочина. Уздолница, рамно, успон. Стари Београд :)
исто!!! Не можам да престанам да ја гледам :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
...ако погледнете и мојата фотка е идентична со тој булеварот од Белград, само разлика е ден, ноќ ...инаку истата перспектива од длабочина зафаќајќи ги светлата и каблите, странични препреки од каде е фотнато, а во далечина висока зграда... тууу колку има сличност, ама тоа е Бегиш не е Чаир ебаго,
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Ваква убедлица победа можно е и да немало до сега у пм :D До кога е гласање, до утре?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom