Фото натпревар #230: Портрет ГЛАСАЊЕ

гласам за


  • Вкупно гласачи
    27
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.058
Поени од реакции
11.614
криво ми е дека немаме повеќе пријавени и иако мојата е најдобра :P не ми се дава пак тема па гласам за @Anco
фотката не е нешто кој знае што, ама има потенцијал. Јас сум ептен тапа за обработки, врдка неам подобро кажано, ама си ја замислив вака некако

Picture 066 2.jpeg
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.191
Поени од реакции
18.115
... портретот на девојчето е вон конкуренција, браво тото!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.058
Поени од реакции
11.614
@Toto.toto знам дека прво се скока па се вика оп, ама во твојов случај ништо не менува :)

Честито и спремај тема :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom