Фото натпревар #229: Монохроматска фотографија - ГЛАСАЊЕ

Кое трио има најдобро моно?


  • Вкупно гласачи
    24
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.977
Поени од реакции
11.487
дечки наредната тема ќе е портрет, неам време а креативност! Не гласајте а мене хахаха
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.977
Поени од реакции
11.487
честитки @коцка !!!! имаш фора до утре до 12 да отвориш тема!!!
Автоматски споено мислење:

честитки @коцка !!!! имаш фора до утре до 12 да отвориш тема!!!
фалааааа....отварам одма :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom