Фото натпревар #227 - Тема: Вашата најдобра фотографија од ова лето

Член од
20 јануари 2021
Мислења
262
Поени од реакции
2.939
Насловот кажува се. Прилично опширно и тема од која мислам дека ќе може да се видат квалитетни фотографии.
Без разлика дали се од/на море, езеро, планина или било што друго, нека се задржи само временската рамка.
Доколку ја немате сеуште вистинската фотографија, фотоапаратот/телефонот со вас и трк во потера :cool:
Да одберам, или да направам некоја нова фотка и ќе се пријавам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom