Фото натпревар #223-Тема: Candid photography- Спонтана фотографија ГЛАСАЊЕ

најспонтана е:


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.463
Поени од реакции
2.862
Сакав да се пријавам, ама после фотката на парва сфатив дека немам шансите за победа ми се сведени на 0 :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.224
Поени од реакции
12.064
@парва да си спремаш тема за следниот натпрњвар, немој “не знам некој друг нека дава” :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom