Фото натпревар #222 - Тема: Храна - ГЛАСАЊЕ

Фото натпревар #222 - Тема: Храна


  • Вкупно гласачи
    37
  • Гласањето е завршено на .

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.005
Поени од реакции
57.044

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
@SuBZerO ептен ми е криво што доле имаш празно, а горе си го сецнал благото. Ја мислев дури фоткава хахаха е сега не знам дали ради сецнатото или благото
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
...гласав за рики, топлата, саладин и кук....како е кажано за 4 гласа, кога проверував регистрирани се само последните на саладин и кук, ама не на рики и топлата, не знам како дојде до ова, ама јас да си кажам!
...интересно да гласањето се реализираа со различни гласови некои со два, три некој со четири, можеби намерно така гласаа, но јас гласав за 4, а излегоа само последните два гласа :)
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.517
Поени од реакции
9.412
...гласав за рики, топлата, саладин и кук....како е кажано за 4 гласа, кога проверував регистрирани се само последните на саладин и кук, ама не на рики и топлата, не знам како дојде до ова, ама јас да си кажам!
...интересно да гласањето се реализираа со различни гласови некои со два, три некој со четири, можеби намерно така гласаа, но јас гласав за 4, а излегоа само последните два гласа :)
Е како баш последните два гласа ти излегле:(
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129
...гласав за рики, топлата, саладин и кук....како е кажано за 4 гласа, кога проверував регистрирани се само последните на саладин и кук, ама не на рики и топлата, не знам како дојде до ова, ама јас да си кажам!
...интересно да гласањето се реализираа со различни гласови некои со два, три некој со четири, можеби намерно така гласаа, но јас гласав за 4, а излегоа само последните два гласа :)
Балкан е ова, нема шанси без далавери при гласање. :icon_lol:

Јас гласав за @Dani @kano @pozdrav eden topol @SuBZerO
 

Kajgana Shop

На врв Bottom