Фото натпревар #217 -Тема : Ливади ГЛАСАЊЕ

За кои ТРИ ЛИВАДИ би ризикувале крлеж?


  • Вкупно гласачи
    30
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
9.728
Поени од реакции
15.757
(гласањето) а колку е тоа вечер во недела??
@Darling ај што чекаш, црвен ќилим?
ајде отварај тема изненадија коцка! :rolleyes:

...ете Украина стави гол конечно, се издолжи голманот од крај до крај, али џабе, убав гол!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom