Фото натпревар #214:Low-key фотографија

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 февруари 2010
Мислења
519
Поени од реакции
1.597
Се си мислам дека се имаш пријавено со оваа фотка
Слично но нееее!!!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.068
Поени од реакции
11.646
дечки вашите проби за лоу ки @Agda Beata ги очекува до вечер до 24 часот, после тоа одиме со гласање!!!!

Screenshot 2021-05-20 at 20.32.08.png

далечната 2016та кога шефот прв пат ми се закани да не го сликам веќе....а да...и се запознав со природната светлина, дека ручки студио!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom