Фото натпревар #212: Планина

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 март 2020
Мислења
1.210
Поени од реакции
2.329
Да не е Смолево ова ? :)
Не знам кај е Смолево.
Над Смилево има манастир, и точно од манастирскиот комплекс сликав.
Ми рекоа дека Пелистер е планината што се гледа, ако ме излажале, и јас лажам :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.291
Поени од реакции
9.743
Не знам кај е Смолево.
Над Смилево има манастир, и точно од манастирскиот комплекс сликав.
Ми рекоа дека Пелистер е планината што се гледа, ако ме излажале, и јас лажам :D
Вака по местоположбата ми заличе како од Смолево да е сликано. Смилево е Демирхисарско село, ама добро можно е јас да сум јанглаш :)
 

Govinda

Дивајн Донки
Член од
20 април 2014
Мислења
4.013
Поени од реакции
4.498
Е кај бе најде сеа планина? До Плачковица ли треба да одам?
До куга ќе важе постирањето?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.742
Поени од реакции
11.040
Е кај бе најде сеа планина? До Плачковица ли треба да одам?
До куга ќе важе постирањето?
пријавувањето е до утре вечер, а фотката не мора да е од сега нова нова, гарант имаш и некоја постара планина
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom