Фото натпревар #211: долга експозиција

Статус
Затворена за нови мислења.

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.047
Поени од реакции
57.271
А зошто да не се проба нешто ново? :)
Автоматски споено мислење:

@Комита Ултрас @Dani @Acid не ме оставајте на цедило сега, пријавете се! Или сакате тема мачиња?? :)
Јас баш мислев претходниот натпревар да дадам тема долга експозиција, ама немав нешто добро за да се пријавам. Немам трипод за апаратот :(
Ќе најдам нешто ќе постирам вечер за да ви правам друштво.


И јас не знам риба да зготвам, не знам тавче гравче, не знам гулаш, не знам селско месо... па не учествувам. Не може ради мене секој натпревар да е помфрит :D
Штом сте дошле во фото натпревар се очекува да имате бар некакво познавање од фотографија. Ако не, слободно може да прашате, да побарате помош, има дечки што може да ви помогнат.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.330
Поени од реакции
27.874
Овој па го нема го нема па ќе се истакне :)
Ќе сликаме некад заедно?
Ние роденден не славевме за сликање... :D Ја чекам да се среди ситуацијава па да ви дојдам у Италија на една тура Доломити, Комо, Фиренца. А, може и во Прага... кој ќе се мкне до Македонија.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Ние роденден не славевме за сликање... :D Ја чекам да се среди ситуацијава па да ви дојдам у Италија на една тура Доломити, Комо, Фиренца. А, може и во Прага... кој ќе се мкне до Македонија.
А кој соомна македпнија? Не сум била на доломитите, може :)
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Темава е супер! За жал....имав неколку одлични фотки на оваа тема.....но отидоа во неповрат :(
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom