Фото натпревар #211: долга експозиција

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Утре сум малку по доктори, а сега само што се вратив од планина, па слика ќе ставам кога ќе најдам време...и слика мормално :)

ама вие не се срамете, бујрум!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Бреј, победува и новата тема ја отвора инспирирана од техниката користена во реално најдобрата фотографија од претходниот натпревар. Фала! :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Бреј, победува и новата тема ја отвора инспирирана од техниката користена во реално најдобрата фотографија од претходниот натпревар. Фала! :D
Немав ништо со долга експозиција во мојата фотка, не знам како од неа можев да се инспирирам, ама пробувам да ти наместам натпревар, точно ;)
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Што е долга експозиција?
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.062
Јас неам таква слика. Евентуално некоја заматена, па може ќе помине како „долга експозиција“? :D
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Не може, без нив немаме поттик да создаваме убави работи :)
Ама поттик ни давааат, гледам ко теле у шарена врата..уште тема "муда од лабуда " да отворат.:mad:
нарочно вакви тешки теми даваат, за оние што немааат благе везе од кадросување, да не стапнат овде...ако, ако, јас само ке си гласам:(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Ама поттик ни давааат, гледам ко теле у шарена врата..уште тема "муда од лабуда " да отворат.:mad:
нарочно вакви тешки теми даваат, за оние што немааат благе везе од кадросување, да не стапнат овде...ако, ако, јас само ке си гласам:(
А зошто да не се проба нешто ново? :)
Автоматски споено мислење:

@Комита Ултрас @Dani @Acid не ме оставајте на цедило сега, пријавете се! Или сакате тема мачиња?? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom