Фото натпревар #211: долга експозиција ГЛАСАЊЕ

за


  • Вкупно гласачи
    48
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.380
Поени од реакции
31.381
Гласав за Комита Ултрас. Инаку 5 фотки не спаѓаат во "долга експозиција", затоа што не се ни сликани со подолга експозиција од пола секунда :)

@Anco wtf човеку.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.742
Поени од реакции
11.040
Гласав за Комита Ултрас. Инаку 5 фотки не спаѓаат во "долга експозиција", затоа што не се ни сликани со подолга експозиција од пола секунда :)

@Anco wtf човеку.
лажеш!!!!! за @Емкаа си гласал хахахаха
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.722
Поени од реакции
19.114
Емкаа и Dani, ама од прстиве дебели не сум кликнал на Дани. +1 за него.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
5.067
Поени од реакции
6.190
peeri me me pocekavte a bas probuvav da izvadam nekoja takva fotka na mobilen i sega nemam poima dali e toa toa...

emka imas glas od mene, ova na komita e moze najjako izvedeno ali mi deluva creepy pogotovo toa drvata napred.

interesna tema vo sekoj slucaj
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom