Фото натпревар #198 ЗГРАДИ

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2007
Мислења
3.459
Поени од реакции
2.073
Со оглед на коронава и ограничените движења, еве нека биде темата есноставно Згради. Претпоставувам секој можи да чкрапни една фотка :)
20210111_092937.jpg
 
Последно уредено од модератор:
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.430
Поени од реакции
1.452

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.141
Поени од реакции
30.664
@Acid гарант инаш некоја супер фотка направена со дрон :D
Имам, ама ќе направам пауза од натпреварите малку или ќе учествувам со друг јузер, за инает не гласаат за мене :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom