Фото натпревар #192: Концерти

Статус
Затворена за нови мислења.

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Без многу тупење, прво што ми дојде на ум. Концерти на кои сте присуствувале дали како фанови/гледачи, дали како изведувачи како било, битно да сте фотнале вие. Ајде вие што сте во странство, чекаме фотки од некои гигантски концерти :D

Јас идам локално али со светски бенд.

Cannibal Corpse во МКЦ 2019'

IMG_20190618_222044-01zz.jpeg
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.412
епа навистина не сте фер, каде ја најде оваа тема...концерти нема, физичка дистанца...дајте нешто во врска со темава, болници, возила на брза помош и сообраќаен метеж.....стари слики ке барам од дедо Ное:mad:..милијарда работи има за да се направи нова тема, а вие пак едно те исто....Е НЕМА ДА УЧЕСТВУВАМ:mad:
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.408
Поени од реакции
5.049
Концерт на Дуке Бојаџиев во Скопје
DSCN0673 (2).JPG
Автоматски споено мислење:

епа навистина не сте фер, каде ја најде оваа тема...концерти нема, физичка дистанца...дајте нешто во врска со темава, болници, возила на брза помош и сообраќаен метеж.....стари слики ке барам од дедо Ное:mad:..милијарда работи има за да се направи нова тема, а вие пак едно те исто....Е НЕМА ДА УЧЕСТВУВАМ:mad:
Побарај низ старите фотографии, јас имам еден куп (да ти позајмам една, никој нема да знае?) :D
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.577
Поени од реакции
2.560
Прв концерт за време на Пандемија. Можеше само со коли, на паркинг, и се користеше озвучувањето од колите (на радио фрекфенција) Paul van Duk. Интересно ама и многу чудно
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom