Фото натпревар #191 кружни форми

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.201
Поени од реакции
9.622
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

Правилата се дека треба да се пријавиш со лична фотографија, една

ако се ова твои лични одбери една :)
Автоматски споено мислење:

Ако не сум јас меѓу нив, може и за 4ца
Јас сум толку многу фер што се сеќавам на фотографиите ама не и од кого се :coffee:
 
Член од
27 јануари 2020
Мислења
5
Поени од реакции
27
Правилата се дека треба да се пријавиш со лична фотографија, една

ако се ова твои лични одбери една :)
Автоматски споено мислење:


Јас сум толку многу фер што се сеќавам на фотографиите ама не и од кого се :coffee:
Мои лични фотографии се ... еве нека е првата :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom