Фото натпревар #191 кружни форми

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.247
Поени од реакции
9.700
Не се ни теудев да мислам тема, првото што ми текна
Фотографии со кружни или заоблени форми, ги има насекаде така да лесно би било
032C4A3F-A9F5-46FB-825A-6624D4F4E353.jpeg C204E80E-9890-4DC7-AC08-907671435067.jpeg 03ED5849-B9F2-4628-AE70-3E2F84D39899.jpeg
немам фотка затоа што немам, тоа е :(пријавувањето трае до четврток, од петок се гласа! БУЈРУМ!
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom