Фото натпревар #190: Спорт

Статус
Затворена за нови мислења.

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.281
Поени од реакции
7.031
Дечки, заради вакви или онакви причини одиме неделава со една поопшта тема, спорт.
Anything goes, спортски прослави, дочеци, пречеци, спортска опрема, спортска облека, било какви спортски активности...
Значи се што има било каква асоцијација со спорт ќе се смета во склоп на темава.
Заради околностите јас немам во моментов фотографија да поставам, па се надевам нема да е проблем да поставам подоцна.

Lets go!
 
Член од
3 март 2020
Мислења
833
Поени од реакции
1.489
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom