Фото натпревар #190: Спорт ГЛАСАЊЕ!

May the odds be ever in your favor!


  • Вкупно гласачи
    72
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.490
Поени од реакции
29.870
Ок ај, спорт е :))
Автоматски споено мислење:

Па на форумов постои тема „Шах“ во „Останати спортови“....
Па добро, може да ја префрлиме во Хоби :pos:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
9.861
Поени од реакции
14.539
Најдобра композиција, боја, сенки = @Corvus +10
Автоматски споено мислење:

Ок ај, спорт е :))
Автоматски споено мислење:


Па добро, може да ја префрлиме во Хоби :pos:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.088
Поени од реакции
8.563
Абе она со мразот што го чистат дур лизга тоа срањето, карлинг ли се викаше? Штом тоа се смета за спорт и е на Олимпијада, шахов за него е опасен по живот, екстремен спорт.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.103
Поени од реакции
9.172
денес ја отворив темава на компјутер и...и не требаше :( повеќето многу подобро изгледаат на мобилен :P
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
29.931
Поени од реакции
18.438
,,,do kaj stigna rabotava , telefonot pojak od kompijuterot,,,
,,,ubo reche kocka che mi nosit od toa italjata,,, :icon_mrgr: :lut::D
Автоматски споено мислење:

денес ја отворив темава на компјутер и...и не требаше :( повеќето многу подобро изгледаат на мобилен :P
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
8.740
Поени од реакции
5.491
Гласав за @коцка и за @SanIker ...вистински прави фотки на права тема..(y):smirce::smirce:
за @Acid никогаш нема да гласам оти стално е најдобар и нема потреба да му ги дуеме мадињата уште повеќе, изнафален и премногу, профи јбг:kruna:

за @Corvus исто така нема никад да гласам, па макар имала и најНАЈдобра фотка, затоа што беше некултурна, затоа што не ми дозволи и јас да постирам слика(а таман секси корсетот од дедо Ное си го исправ)......и то!!!:kafence:
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.999
Поени од реакции
2.922
@shutrak, @Bodhidharma
Ние пингпонгарите, имаме вкупно 8 гласови. Па, и не е така лошо
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.203
Поени од реакции
11.688
Кој ѓавол ме натера да се кандидирам..... Јас спортски дух со 0 гласови :facepalm:
Автоматски споено мислење:

@Corvus оти си завршила у Орце, а најумни луѓе таму се снебиваа....има еден глас за тебе, и @коцка оти е срцка увек :love:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.281
Поени од реакции
7.031
“Prophet!” said I, “thing of evil!—prophet still, if bird or devil!
By that Heaven that bends above us—by that God we both adore—
Tell this soul with sorrow laden if, within the distant Aidenn,
It shall clasp a sainted maiden whom the angels name Lenore—

Clasp a rare and radiant maiden whom the angels name Lenore.”
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom