Фото натпревар #183: Во движење

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.992
Поени од реакции
8.940
малку да се размрдаме: скокање, шизење, спортување било што се дур е во движење :)

пријавување до четврток (па дали ние тоа конечно фативме ритам со натпревариве?), гласање до недела


39892620-072B-445A-8459-45C4EF175C8E.jpeg
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
3.235
Поени од реакции
6.377
Lovefest 2014, 7 сабајле, немам претстава како сум ја направил фоткава и тоа со телефон 2MP камера кој немаше ни андорид систем
Можда не е ништо посебно ама мене ми е многу јака...
IMG_20200928_111658.jpg
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.306
Поени од реакции
6.599
Ништо не се движи тука, дури и баскетот е замрзнат :D
Знам :). Имав солидни фотки со долга експозиција, ми отидоа.
Би земал трипод и навечер барем на булевар да отворам бленда едно 30 секунди....па возила во движење. Но и тоа на ништо нема да личи, развлечени штопови само.
Дај некоја идеја!
ПС Ја бришам оваа стварно ЕПТЕН тапа е!
 
Последно уредено:
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.960
Поени од реакции
2.670
Моја драга фотографија од ЈНА, иако светлосните услови беа лоши и осетливоста на негативот недоволна. Тогаш барем, беше обичај за првиот скок да се добие клоца, за среќа демек. И, од страв, речиси никој не се сеќаваше дека ја добил Kl.jpg
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
8.093
Поени од реакции
4.833
:cuc::icon_lol::)
Моја драга фотографија од ЈНА, иако светлосните услови беа лоши и осетливоста на негативот недоволна. Тогаш барем, беше обичај за првиот скок да се добие клоца, за среќа демек. И, од страв, речиси никој не се сеќаваше дека ја добилПрегледај го приврзокот 268456
Vauuuuu...glasam za tebe:cuc::)
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.923
Поени од реакции
8.197
Моја драга фотографија од ЈНА, иако светлосните услови беа лоши и осетливоста на негативот недоволна. Тогаш барем, беше обичај за првиот скок да се добие клоца, за среќа демек. И, од страв, речиси никој не се сеќаваше дека ја добилПрегледај го приврзокот 268456
Мојот глас оди за тебе!
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom