Фото натпревар #180 Спорски терени/сали/стадиони - ГЛАСАЊЕ

Спорски терени/сали/стадиони


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.989
Поени од реакции
10.631
... малку се двоумев со кој критериум да гласам, па се одлучив за „средина“ комбинација на приказна за стадионот и самата фотографија, т.е. гласав за бр.3 и бр.13 !
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom