Фото натпревар #174 - Водопад

Статус
Затворена за нови мислења.

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Убаво ОК Водопад....но не баш тема на која сите би можеле да одговориме.
Или значи јас кога би победил тогаш да отворам тема "Пилотска кабина"....бидејќи во мојата фото архива имам доста слики од таму.....што секако не би го направил, со цел да овозможам учество на сите членови на форумов.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Убаво ОК Водопад....но не баш тема на која сите би можеле да одговориме.
Или значи јас кога би победил тогаш да отворам тема "Пилотска кабина"....бидејќи во мојата фото архива имам доста слики од таму.....што секако не би го направил, со цел да овозможам учество на сите членови на форумов.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Еве водопад....не еден туку три....вештачки ама што е важно :D
Пролетен одмор 03.2019 -Патаја, Тајланд
HPIM3505.jpg
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.395
Поени од реакции
7.840
6MB слика вика многу е, оти вака Управа?

Барем тука на фото утакмица да може да се ставаат слики со добра резолуциија.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
;)
Salakovska.jpg


Салаковска река, не би рекол водопад ама може да влезе во конкуренција, мојата маленкост се собува бос да ја премине реката:pos:
Архива од некаде 2012 година.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Убаво ОК Водопад....но не баш тема на која сите би можеле да одговориме.
Или значи јас кога би победил тогаш да отворам тема "Пилотска кабина"....бидејќи во мојата фото архива имам доста слики од таму.....што секако не би го направил, со цел да овозможам учество на сите членови на форумов.
е де, па не мора на секој натпревар да се учествува, нормално е дека сите немаме слики на сите теми :) тоа не значи дека треба да се избегнуваат темите. Ако ептен никој нема слика на отворената тема, него че му пропадне натпреварот со двајца пријавени :P
Автоматски споено мислење:

него утре требаше темава хахахахаха ама нема врска, дајте тоа водопадите :D му се брзало на @Forza Milan!!! пред да дадам дозвола на друг да отвори тема хахахахаха
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
До кога е пријавување? @коцка

недела ананасмен!!!!
Автоматски споено мислење:

До кога е пријавување? @коцка
нека пројде гласањето за пица да не ја гледам темата кога ќе отворам форум хахахахаха
недела недела! Тамам викендов да мрднете гзоите по планини и да ми го најдете ОВА: EZ-FnlwXYAAHCfl.jpeg
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom