Фото натпревар #174 - Водопад ГЛАСАЊЕ

овој водопад најубо прска

 • 1. chef_cook

 • 2. Bonnie and Clyde

 • 3. Matthias

 • 4. gjoko-mkd

 • 5. SuBZero

 • 6. Violetova

 • 7. Human

 • 8. Toto.toto

 • 9. Рунчев

 • 10. K!KI

 • 11. Klin

 • 12. abrako

 • 13. Forza Milan!!!

 • 14. shutrak

 • 15. bijons

 • 16. Комита Ултрас

 • 17. fennel

 • 18. Dekio7

 • 19. invader


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.771
Поени од реакции
8.345
гласаме за најсекси водопад, кои од овие најмногу ве освежи и посакавте да ве испрска? Идеме!!!!

се гласа за ТРИ водопоади :D

1. @chef_cook
дечково нема срце, ладен мраз, а на сексот гледа како механизам за репрокукција и толку. влага, се соблака, скока на кревет, паф пуф по газето ако добиеш треба да си пресреќна! не знае што е женски оргазам, а клиторисот за него е женска теорија на заговор. Пали цигара и оди надвор на пиво со другарите
IMG-20200724-WA0031.jpg


2. @Bonnie and Clyde
интересен љубовџија, што има иднина и просперитет во сексуална игра, уште се учи ама кај него шаренилото е толку фантастично доживување што ниедно женско не треба да го пропушти!!!! убав скроен пакетич за сексуално задоволство ако треба и со камшик да го удрите нема да каже НЕ, иако сигурно ќе ви врати со прстот во гз како одмазда...
3d8d10d22beb908bd7becd87b36a1e47.jpg3. @Matthias
типов ептен неодлучен, вака ќе биде онака ќе направам, нови боксерки ќе облечам или слип можеби подобро, да се депилирам или кај е пинцетата... и додека размислува се слуша глас....добро мислиш да дојдеш во кревет или? хи хи хи и за 15 минути готова серијата. ама па тамам ќе помислиш готово, кога после пет минути уствари он свршува...во празно
8DAC90C2-4C9B-44C2-947E-31FC399102F6.jpeg

4. @gjoko-mkd
цццц види бе што значи водопад, целиот да те облие и да остане уште толку, кога сака овој сака со цело тело душа и со се автомобилот! посебен фетиш му е секс во кола, ама ретко да се најде љубител на секскар од друг пол, па затоа класика не му бега, дај шта даш, иако има незаборавни моменти на ќебе врз трева зелена и плаво небо горе, а он како се секса доле, брз ефикасен љубовџија, кај него нема трт мрт дунде или смрт!
20180407_142431.jpg

5. @SuBZerO
што да се каже освен „љубител“ на сексот,го обожава ногу, а ако се заљуби ќе се запне тааа и само таааа и никоја другаа... љубовта голема голема зш само така знае да се заљуби, а да го прашаме зашто и самиот не знае важно заљубен е... и толку ќе се заенесе со поглед, човек да не знае дали е лут, заљубен, среќен...ама кога сака чад од уши му излегва фшшшшш, а згоден е, заебан тип нема што не се врткаат околу него, тој ги посакува сите, ама сака само еднаааа единствена!
20200626_160353.jpg6. @Violetova
ако имаш доволно трпение, ќе добиеш одлични оргазми кои не cе експлозивни ама знаат да траат толку долго што добиваш желба да ја погледнеш во фаца и да и кажеш се заебаваш со мене или?! еднаш штом почне, има мини оргазам на секои 5 до 10 секунди
20200724_143917.jpg

7. @Human
секс секс после кекс и добра храна не е на одмет, може и вино на свеќа ама долни веш обавезно да се облече, секси по можност!!! црн со чипка, а нокти или жар црвени или црни вамп, музика тивка ама металика или хаус никако сентиш, сексот му е цела церемонија, ако се брзаш ич не иди со него одложи за друг пат, ќе заглавиш,
DSC_0207.jpg

8. @Toto.toto
женските ги има како миленичиња, дали маче или зајче, претежно сака да ги гали, мази да си игра со нив, има доооооолга предигра и е посветен целосно на женската што е под наего, а најчесто над него зш си сака да ја има горе, напред, назад, испревртена, ама над него и што е најважно во сексот да има силни звуци на офффф еффф ајдееее ухххх ... и други забрзани дишење
DSC_0244 (2)-01.jpeg


9. @Рунчев
нежен, нежен, ама пренежен, дури ја стега устата да не викне ниту да рикне да не ја уплаши партнерката, сите желби ги исполнува, ако треба и на глава да дуби само да ја задоволи својата љубена која повеќе од 2, 3 години ја нема, ама има време за сериозни врски
f14fded2397846d447caf8545d6691c5.jpg
10. @K!KI
волим волим волим волим жене! и сака ногу да му се прави мало пушење, мало дупенце, мало лиз лиз, мало шлап шлап, ајдеееее бе еднаш прејди на главна ствар!!! ама најчесто завршува сам каде што и кралот иде пешки....едно пакло палома ќе се потроши за да се избриши тоа трагови ...
FB_IMG_1595431924485-01.jpeg
11. @Klin
види го ти него, типов закажува со две, три...па ако едната откаже другата си ја има за сигурно, а и третата е на повик случајно да му се најде. Џабе нема три водопади за секоја по едно свршување кое подолго кое пократко кое не се гледа само две три капки,,,
IMG_20190327_162026033_HDR.jpg12. @abrako
овој си е за платонска љубов, задоволен од тоа дај шта даш бре жено! инаку ловЏија, приказните од мравка ги прави слон, а жените од една десет, ама тоа онака на шала инаку верен си е само на една дома и на една комшивка малку подалеку, инаку нема проблем во сескост ако сака тера и до 3, 4 пати ама ако го фати инато,
IMG_20200627_135750 copy.jpg13. @Forza Milan!!!
фотографо ногу нема љубовно искуство, не дека не можел да има женски, туку ги влече врските со месеци со години додека не ја праша дали може да ја легне, така да врските му се бројат на една, ногу е таинствен и ги крие работите со секс де лево де десно, сакаш малку чоколадо? малку сокче? може едно цигарче? да видиме некој филм пред да се тркаламе? а?
и гледајте го водопадот од висина го нема го нема и наеднаш буууум излегува на виделина, ерекцијата со наеднаш свршување секоја женска ја изненадува, мада како за прв пат, зш втор пат се иде на поправен испит, а ако има и трет пат тогаш женската ќе избега,а тој ќе си ги земе папучите и ќе си оди да се капит
IMG_20200720_223213_330-01.jpeg

14. @shutrak
колку водопади? два...секогаш во животот фотографов си имал две женски, две излегувања, две симпатии, две ебачки на ден... а и денес две душички една за трајно една за симаптично ама тајно, инаку без пакет бели салфетки и 3, 4 дурекса не мрда бе никаде. грешка...два дурекса!
IMG-f05d18bccb85d60e87b11dc6bdb4445a-V.jpg


15. @bijons
сака романтика, шепкање на увце, симнување ѕвезди...ама верувај се исплати! една и единствена што може да ти пружи такво скуирт искуство!!! се бришеш со марамчето и едвај чекаш да продолжиш!!!
Koleshino_Waterfall_,_27.JPG
16. @Комита Ултрас
по таинствен љубовџија здравје, кога те гледа не знаеш дали те сака, те мрзи, те соблака те облака, те посакува, те замислува мртва... и кога е гол до тебе те гледа во очи мислиш мачка е, дали ќе офне дали ќе ме гризне, кој знае, ептен таинствен и кога наеднаш веќе е над тебе и си врши работа, чекај бе каде што ехееееее отиде шприцот... на здравје! За да го контролираш, понуди му ананас!
rsz_img_5450-hdr-edit.jpg
17. @fennel
аууу бре хаотичен сексуален живот, од сите страни ваква, таква, многуте не ни ги памти, дој кај мене, тоа му е романтиката, не сака многу стилови, еден стил тера со години, дечкото покрај водопадот му е неговото алтер его и му вика немој бе доста аман, ама после си вика штом има цицки големи добра е
Salakovska.jpg

18. @Dekio7
ногу срамежлив, многу камења пред очи: што ако ме одбие, што ако не ја задоволам, што ако не сум депилиран добро, што ако има брат и ќе ме истепа, што ако нема каде да идеме...но зеленилото во далечина кажува дека дечково е мил и романтичен тип, што може да ризикува тркалање за гледање прегрнат звезди и дур го слушаат кучето на комшијата како лае....асполутно романтично! до сега имал две и пол врски т.е. последнава во тек е па затоа е половина
8IUUWU4.jpg


19. @Invader
...секогаш сексот е со план точно во кое време каде , која позиција, колку време на располагање и иако најчесто е секс во мирни води, понекогаш знае да биде егзибиционен нога горе рака лево глава доле, да не се знае кој каде му е делот и ако тогаш некој ќе им влезе во соба ќе помисли дека е некоја уметничка слика на Пикасо!
инвадер.png


БОНУС!!!!

обожава да е уникатен па сè прави наопачки!!! Чека девојките да му пишат први, не дава на прв состакот, кога оди во веце гарант оди со другар му заедно, а кога има 69ка сака да е од горе!!!
11f05040996a9dc9cd9a9754f4da1117.jpg
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
2.336
Поени од реакции
6.613

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.771
Поени од реакции
8.345
,,,alooo nema vekje sliki,,,kocka tuka i fotografii od nas ke stavi,,, :icon_mrgr: :ROFLMAO:,,,
не не не, не се интересни тие :P башка за мене вие сте тие од аватарот. на пример @SuBZerO што и да кажам ми превртува очи, да ти е незгодно да пишеш нешто у пм
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
1.315
Поени од реакции
2.090
За другото вака така, ама за цицките 100% погодено :D
Кај мене важи поговорката: маж без пари и жена без цицки, ........
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
27.618
Поени од реакции
16.077
,,,sho pari se dadoa za dureks dvosoben stan ke se kupeshe,,, :icon_mrgr: :несвест:
Автоматски споено мислење:

За другото вака така, ама за цицките 100% погодено :D
Кај мене важи поговорката: маж без пари и жена без цицки, ........
,,,ko vicot,,,:pos:
,,,taa mu veli,,,ej cuci buci bez prsluk sum , a toj i odgovara,,,i jas ne nosam parichnik koa neam pari,,,:свиркам:
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
413
Поени од реакции
1.039
Горе долу , лево десно и после крајот ајде грб со грб хахахахха
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.846
Поени од реакции
11.287
Водопадите и сексот
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
2.842
Поени од реакции
3.670
Никад сликите не биле толку слични...веројатно немаме премногу водопади, ама:
@SuBZerO има сериозен водопад, не можеш да не го гласаш...
@Bonnie and Clyde има убава и различна фотографија
@shutrak ваква јасна фотографија со солидна резолуција треба да се награди ;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.771
Поени од реакции
8.345
@bijons растур направи, ама пола заслуга е моја (дека ти реков да ја смениш фтоката хахахахаха)

се зезам, спремај тема да нема застој...или сакате на одмор да одиме?

Гласањето трае до вечер!!!
 
Член од
3 март 2020
Мислења
581
Поени од реакции
940
@bijons растур направи, ама пола заслуга е моја (дека ти реков да ја смениш фтоката хахахахаха)

се зезам, спремај тема да нема застој...или сакате на одмор да одиме?

Гласањето трае до вечер!!!
И јас баш прееска гледав, bijons води, така што новата тема нека фати таман за викенд, и празник е, зависи што ќе е темата, може да се насликаме лево-десно :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom