Фото натпревар #173 Мостови

Статус
Затворена за нови мислења.

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.792
Поени од реакции
29.260
,,,abe ne se zaebavajte na kraj struja ke ve mavne,,,a toa prstot ko sprovodnik ke bide,,, :confused: :icon_mrgr:
Автоматски споено мислење:

Зошто се обраќаш во вашки род ?
,,,sega dozna deka kocka e mashko,,,:pos::pos::pos:,,,za tie de sho neznaat,,, :ROFLMAO:
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Вчера да ме згазеше воз, ќе си умрев со убедување дека е џенско :facepalm:
Автоматски споено мислење:

Карактерот на @Invader гарант е цврст, неустрашлив, авантуриста...вауууу..како ли го сликал она клацкаво мовче само да ми е да знам????????:Кезец:
Ако сакаш да ги знаеш карактерите на членовите на форумов, подобро гледај им ги аватарите и никовите(не си верувам што пишувам ко мак аузи сум) :facepalm:. Од сликите можеш да дознаеш, ама може е и момент кој свесно не е контролиран.
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
23 пријавени!!! Дајте ми време да ги изанализирам сите слики, па ќе отворам тема за гласање по карактери

Официјално пријавувањето е завршено!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.310
ај ај ај, на крај ме фати :P а се мислев да те тагнам, ама па ми се победува ми се плаче


океј...24 пријавени

него дај ми можност да затворам тема :D или се уште не сум ја нашла таа опција каде е
И да затвориш пак може да пишува. Џабе е.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.175
Поени од реакции
34.324
ај ај ај, на крај ме фати :P а се мислев да те тагнам, ама па ми се победува ми се плаче


океј...24 пријавени

него дај ми можност да затворам тема :D или се уште не сум ја нашла таа опција каде е
Ај пошто направи исклучок за мене, ти дадов привилегија :p
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom