Фото натпревар #172 Патишта

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
11.038
Поени од реакции
3.136
...А до полињата обично се наоѓаат патишта... патчиња, автопати. :D
По можност да не бидат улици, т.е. улична фотка. :)
Било каков пат, асфалтиран, неасфалтиран, широки, танки, со 4 ленти...

Бидејќи е анонимно, ќе ја измешам сликата кај @коцка покасно... :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.793
Поени од реакции
8.445
...А до полињата обично се наоѓаат патишта... патчиња, автопати. :D
По можност да не бидат улици, т.е. улична фотка. :)
Било каков пат, асфалтиран, неасфалтиран, широки, танки, со 4 ленти...

Бидејќи е анонимно, ќе ја измешам сликата кај @коцка покасно... :D
Нема анонимно, отворете се слободно :)
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.229
Поени од реакции
3.737
Ова е моја најдрага фотографија иако е размачкана. Ме потсетува на време кое некогаш било и толку сакам да го запознаам ама тоа е скоро неможно.
Saudade.

16707270_983685838397714_5407394225814976993_o (1).jpg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.793
Поени од реакции
8.445
Како нападнавте одма o_O
 
Член од
3 март 2020
Мислења
607
Поени од реакции
974
Ова е моја најдрага фотографија иако е размачкана. Ме потсетува на време кое некогаш било и толку сакам да го запознаам ама тоа е скоро неможно.
Saudade.

Прегледај го приврзокот 258359
Мислиш на времето кога немало електрична струја, а за превозни средства се возеле на коњски коли? :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.793
Поени од реакции
8.445
сеа @Acid ќе се избаци со ноќна патна фотка :D
 
На врв Bottom