Фото натпревар #172 Патишта -> ГЛАСАЊЕ

Сите патишта водат кон Рим, ама овој најубо


  • Вкупно гласачи
    59
  • Гласањето е завршено на .
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.062
Дечки досадно ми станува... @Комита Ултрас пак победи, па може да зададе тема м, што викате? Дај да се размрдаме малку цка :D
Ако се согласува Тото.тото, дека за 3 гласа е зад него.
Дали очекува да израмни или да добие глас повеќе во наредниве два дена? :)
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.823
Дечки досадно ми станува... @Комита Ултрас пак победи, па може да зададе тема м, што викате? Дај да се размрдаме малку цка :D
А да му се собереме, да го натепаме? Мислам, тоа не е предвидено со правилата
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.329
Поени од реакции
27.873
Ако @Toto.toto се сложува, јас би следна тема да отвориме со наслов Мост. Живееме и 2цата во град со еден од најубавите мостови, па некако логично ми е тоа за следна тема. Отворен сум за предлози од конкурентот Тото. :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Ако @Toto.toto се сложува, јас би следна тема да отвориме со наслов Мост. Живееме и 2цата во град со еден од најубавите мостови, па некако логично ми е тоа за следна тема. Отворен сум за предлози од конкурентот Тото. :D
крадеш фотки од мене а се договараш со него? океј....
Автоматски споено мислење:

МОСТОВИ ИТ ИЗ!!!!!! Не ми се чека, башка тамам си е, преку мостот до полињата со скара и планини :D
 
Последно уредено:
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
Ако @Toto.toto се сложува, јас би следна тема да отвориме со наслов Мост. Живееме и 2цата во град со еден од најубавите мостови, па некако логично ми е тоа за следна тема. Отворен сум за предлози од конкурентот Тото. :D
А сега ме тераш да одам на летна парк
 

Kajgana Shop

На врв Bottom