Фото натпревар #170: Низ шумите

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.541
Абе глупости еј,анонимно. Мислиш којзнае што е работа,забаван натпревар на форум за забаву. Зар некој стфарно би гласаја за члана а не за фотку.Па и модератори као демек повише имале шансе да победиф,муда маријанови. Кој сака нека е,битна е фотка,битно е да се дружимо,битно е да се учестфуе(прва олимпијада 776 гпне, тк е кажан овј муабет)

Сфе усра бијонсе,како дете у песак се расплака и цитрони ги направи зшто модератори победувале,па и они су људи.Сфашта.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.528
Поени од реакции
34.681
Абе глупости еј,анонимно. Мислиш којзнае што е работа,забаван натпревар на форум за забаву. Зар некој стфарно би гласаја за члана а не за фотку.Па и модератори као демек повише имале шансе да победиф,муда маријанови. Кој сака нека е,битна е фотка,битно е да се дружимо,битно е да се учестфуе(прва олимпијада 776 гпне, тк е кажан овј муабет) Сфе усра бијонсе,како дете у песак се расплака и цитрони ги направи зшто модератори победувале,па и они су људи.Сфашта.
... и тебе те донесоа да „придонесеш“ во темата ама со пљампање, пушти фотка поарно, ја нисам усрала, само кажем понекад своје мислење као сви ви!:)
...е добро де битно да се дружиМо, модератори све први, а Ми други Че гледаМо каО теле У шарена врата, а кд треба да ставе тему- не могу, боли ме нога, имам састанак, нисам одавде... и коцка опет сама да се мУчи за тему! :(
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
бијонс дијалект вадење ко ристо и цацко кај шо се отепаа зборење енглески
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Една од најдобрите теми до сега, могуче е да не гласам :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.707
neznam dalj moži da se glasa za sebe....no nikogas taka ne sum napravil

Najčesto sum glasal za vložen trud...a ne za dobien epilog ili rezultat

Toa e za mene....
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
neznam dalj moži da se glasa za sebe....no nikogas taka ne sum napravil

Najčesto sum glasal za vložen trud...a ne za dobien epilog ili rezultat

Toa e za mene....
Ако гласам за мене, гарантирано нема да завршам со 0 поени :cool:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.164
Поени од реакции
15.953
За да и удоволите на бијонс се замарате олку.
Не ви е лесно.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.786
Поени од реакции
29.223
,,,e aj od tripati pogoduvajte koja e moja slika,,, :свиркам:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.541
... и тебе те донесоа да „придонесеш“ во темата ама со пљампање, пушти фотка поарно, ја нисам усрала, само кажем понекад своје мислење као сви ви!:)
...е добро де битно да се дружиМо, модератори све први, а Ми други Че гледаМо каО теле У шарена врата, а кд треба да ставе тему- не могу, боли ме нога, имам састанак, нисам одавде... и коцка опет сама да се мУчи за тему! :(
Па учестфува ја,моја слика е онај сс дрво,ама ти од тој дрво немоеш да гу видиш шуму. Ама забрави дека е анонимно.И тк ми текна на тфои жалопојке дека модератори победувале цело време,па ке побефуеф,кд су дебели деца што немаф живот како што викаш ти.

И не сам ја од тија што ке ми влијаеф некои за да ме донесеф да придонесу и да пљампам(куде га ископа овј збор жити сфе,што е овој,пехчефски?)
Не сам од тија кластери што си праќаф голи гузице и слике сс банане у пепе.
Друк пут не пробуј да пишуеш врањански,зшто поише удараш на бујанофски.


@shutrak
Ја нигде не најде шуму сс запирке.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom