Фото натпревар #170: Низ шумите ГЛАСАЊЕ

најбоња шумска песна, овај фотка е:


  • Вкупно гласачи
    47
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
уствари ја тек сеа глеам каков хаос сум направил тука, ако сакаш да гласаш треба така добро да се сконцентрираш зашто ако не гарант гласаш за погрешна фотка o_O
Автоматски споено мислење:

Ако има втор круг (можно е бидејќи има многу слики) додади ја тогаш...
мојата води, зошто би ставал втор круг? :P
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.032
ја жими мајка ја ставив, изгледа не сум приметила дека и твојата не се аплоудирала, имав проблеми со две три фотки :( прости ми
,,,,chedooo Bozhijeee proooostenooo ti eee,,,aj ne se sekirajte gleate se sheguvam,,,:icon_mrgr:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
уствари ја тек сеа глеам каков хаос сум направил тука, ако сакаш да гласаш треба така добро да се сконцентрираш зашто ако не гарант гласаш за погрешна фотка o_O
Автоматски споено мислење:


мојата води, зошто би ставал втор круг? :P
Реално срање е ова со анонимноста.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... наслов на фото тема е „ низ шумите“ а фотка без најмалку 10 дрвја испрчени во центарот на моето внимание, не преставува „шума“ па макар била фотката прекрасна со водопади, прекрасно небо, река, и други придружни појави, ама не е шума, да шетаме низ двор каде има некое дрвце или покрај река, тоа не е шума за мене!
затоа што фото темата е „шуми“ одбирав од тие фотки каде навистина се гледа шума од повеќе дрвја и според мое моментално расположение ги одбрав тие тмурните, ама со душа... бр 12 и 14!
П.С.
кај го најде тоа „чри“ шо не напиша „трии“ како од Прилеп да си :icon_mrgr:
 
Последно уредено:
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.702
Поени од реакции
6.755
ја жими мајка ја ставив, изгледа не сум приметила дека и твојата не се аплоудирала, имав проблеми со две три фотки :( прости ми
Башка му е нарушена приватноста, не е анонимен. Иако моментално водам, ми иде да го поништам натпреваров
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
... наслов на фото тема е „ низ шумите“ а фотка без најмалку 10 дрвја испрчени во центарот на моето внимание, не преставува „шума“ па макар била фотката прекрасна со водопади, прекрасно небо, река, и други придружни појави, ама не е шума, да шетаме низ двор каде има некое дрвце или покрај река, тоа не е шума за мене!
затоа што фото темата е „шуми“ одбирав од тие фотки каде навистина се гледа шума од повеќе дрвја и според мое моментално расположение ги одбрав тие тмурните, ама со душа... бр 12 и 14!
П.С.
кај го најде тоа „чри“ шо не напиша „трии“ како од Прилеп да си :icon_mrgr:
Еми дево на енглески не се вика трии, не е ни баш чрии ама ја сум модератор и крај на муабетот!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Дечки малку фали мојата фотка да победи!!! Гласајте!
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.702
Поени од реакции
6.755
Дечки малку фали мојата фотка да победи!!! Гласајте!
Иако за сето време водам, знам дека на крај ќе биде наместено. Кој не ви викне новинари...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Eх, дури сега гледам дека имало тема за шума, а имав убави фотки :(
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.408
Поени од реакции
5.049
Има двајца со 12 гласови, засега е нерешено :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom