Фото натпревар #170: Низ шумите ГЛАСАЊЕ

најбоња шумска песна, овај фотка е:


  • Вкупно гласачи
    47
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.598
Поени од реакции
7.799
Поради перфектно организираното анонимно пријавување, би ве замолила доколку некој фали нека се пријави АНОНИМНО преку пост на форумов

СЕ ГЛАСА ЗА ДВАЈЦА!!!

1.Норвиџиан вудс
62403916_2310354842387172_6598067027997360128_n.jpg
2. Чукни во дрво
vrganj.jpg

3. a forest
LRM_EXPORT_230372364323553_20190511_162309620.jpeg


4.a таусенд чрииз
0_88a1174d025853bba3772c1e15eb355933a2f79b835c07151d84adb18f860ab5.jpg

5. фејк пластик чрииз
935065D5-4866-40BB-AE64-EE35172DAE8A.jpeg

6. фем'ли чри
20191028_115517.jpg
7. ноу мор волкс ин д вуд
aaa.jpg

8. редвуд чри
Слика6222[1].jpg

9. џошуа чри
DSC_0129.jpg
10. чекинг д чри
DSCF5901.jpg

11.д чери чри
FB_IMG_1593175653658 (1).jpg
12. мен оф д вудс
IMG-0e4aef469bad26df6ce1ddf8efb7d094-V.jpg


13. уок ап уит вуд
IMG_20200626_190459.jpg


14. ај толк ту д чрииз
IMG_20191209_135725.jpg

15. д чрииз
PSX_20200419_212902.jpg


16. литл уилоу
suma.jpg

17. чопин вуд
vodopad.jpg
18. нок он вуд
Screenshot 2020-06-29 at 12.12.20.png

19. уајлд ин д вудс
20200503_132755.jpg20. Слушам кај шумат шумите
IMG_20200401_070627117_2.jpg
 
Последно уредено:

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.365
Поени од реакции
42.300
@коцка ноу мор волкс ин д вуд ја нема во анкетата, а сакам за неа да гласам :(
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.805
Поени од реакции
3.949
Готово :) Гласав за Д чрииз и НОК он вуд...:bravobe:
Требаше барем за три слики да гласаме..си го заборавив оној полуголион сликар доле:(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.598
Поени од реакции
7.799
СЕ ГЛАСА ЗА ДВАЈЦА!!!
@коцка ноу мор волкс ин д вуд ја нема во анкетата, а сакам за неа да гласам :(
Луѓе лош ден иам, сликата и така и така е тапа ама ај ќе ја ставам
 
Член од
3 март 2020
Мислења
482
Поени од реакции
747
Си одбрав за кои две да гласам и ги запамтив по реден број. Одам горе - нема редни броеви :D
Па ај пак низ сликите, да запамтам како се викаа, се надевам на крај не ги промашив и гласав за тие што ги избрав :D
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
17.728
Поени од реакции
36.005
И јас учествувам бтв, не бидете изненадени коа ќе тепам.
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.812
Поени од реакции
11.130
Има многу добри фотки со добар поглед ама мене д чрииз некако најмногу ми се допадна.
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
394
Поени од реакции
953
Јас го утнав едниот глас требаше да оди кај "Ај толк то да Чризз " :(
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
1.785
Поени од реакции
1.913

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.598
Поени од реакции
7.799
Член од
15 јануари 2008
Мислења
2.757
Поени од реакции
3.396
ја жими мајка ја ставив, изгледа не сум приметила дека и твојата не се аплоудирала, имав проблеми со две три фотки :( прости ми
Ако има втор круг (можно е бидејќи има многу слики) додади ја тогаш...
 
На врв Bottom