Фото натпревар #169: Минимализам

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.788
Поени од реакции
8.418
Прегледај го приврзокот 255810
Автоматски споено мислење:

затварајте натпревари на 6 месеци
@Комита Ултрас една од нај добрите фотографии што сум ги видел Евер
Ти ќе ми кажеш што да правам!!!!

Дечки требаше вчер тема за гласање да отворам ама касно се вратив од планина :) денес куп обврски исто, така да попладне најверојатно :(
 
На врв Bottom