Фото натпревар #168 вашата најдобра фотка/слободна тема -> ГЛАСАЊЕ

одлична фотка!!!


  • Вкупно гласачи
    51
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.519
Поени од реакции
34.650
Фала што и ти ја оправда мојата поента <3 Дека немаш ништо паметно во животот што да правиш па ги анализираш сите модератори и на фејсбук, и на инстаграм, кој што има објавувано по портали, не знаеш по име и презиме... без тебе натпревариве навистина ќе бидат монотони. Позитивно ме изнасмеа денес! :D
...друга работа немам, тоа вие правите во ваши приватни разговори, јас само ги проверувам фотките колку се вистински авторски со два потега за две секунди!
П.С.
јас дури немам Истаграм ниту твитер, појма немам! :toe:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.698
Поени од реакции
9.537
Фала што и ти ја оправда мојата поента <3 Дека немаш ништо паметно во животот што да правиш па ги анализираш сите модератори и на фејсбук, и на инстаграм, кој што има објавувано по портали, не знаеш по име и презиме... без тебе натпревариве навистина ќе бидат монотони. Позитивно ме изнасмеа денес! :D
PRIZNAJ deka Bjonceto bombonceto e UNIKATNA...ne ostavi site bas vaka :confused::eek::rolleyes::vozbud:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
... одвај, не можеше да издржиш да ги видиш резултатите, ете а јас дури заборавив да гласам :)
победник како што гледам е @GuMaTa убедливо со 15 бодови,
Прегледај го приврзокот 255753
тој не е модератор, што ми беше и поентата на анонимно гласање, а не моја фотка да победи! ;)
ајде една ретроспектива, можи? :P


четири модератори кои учествуваа на фото натпреварот::sneaky:

Прегледај го приврзокот 255754
фотка на модератор @Комита Ултрас, не знам колку непозната и анонимна кога е прва фотка на негов Истаграм, ама ок е, ефектна и необична! :)

Прегледај го приврзокот 255758
позната фотка од друга тема на модератор @Agda Beata, така да не знам колку беше „невидена“ и анонимна фотката, а јас знаев кој беше авторот однапред! :)

Прегледај го приврзокот 255759
толку позната фотка на админ @Acid, поставена на не знам колку портали, експлоатиран како постер на НЕТ, а јас знаев однапред кој е авторот!:)

Прегледај го приврзокот 255762
фотка на модератор @shumecha.tableta која на своја подтема на модерирање со фотки од гастрономија каде никој не може да и’ конкурира овде некако како анонимус малку послабо нели? :)

шест присутни модератори со вкупно гласови 26! :свиркам:


четири члена кои не се модератори со највише гласови :cool:

Прегледај го приврзокот 255775
@GuMaTa

Прегледај го приврзокот 255767
@Human

Прегледај го приврзокот 255785
@Makaron

Прегледај го приврзокот 255770
@Toto.toto


обични членови со вкупно гласови 39 :D


...тоа што кажуваш дека модераторите собраа највише гласови не е точно :свиркам:

така да мојата поента се оправда :Кезец:, а ти ако мислиш дека лично сум засегната за победа, па сега ми направи :kuracc:.... се лажеш!:aplauz:
Знаев дека требаше да се пријавам, ќе ги спасев сите модератори :P
Автоматски споено мислење:

Блек свон е моја, не сум ни блиску до модератор а и сликам со кинески мид рејнџ мобилен.
Ти си толку небитен што и пораките ти ги избришав хахахахаха
сори :(
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.731
Поени од реакции
24.339
Јас имам изумено дека лани сум ја поставила фоткава. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom