Фото натпревар #167 Улична фотографија ГЛАСАЊЕ

Најдобра улична фотографија има


  • Вкупно гласачи
    50
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Последно уредено:
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.889
@Crazy.M.Girl, фаворит. Го знам местото, едно од поубавите во градот, бар за мене.
@Toto.toto, ко шо глеам комшии у Прага сме и прекрасна слика.
@Acid на трето затоа што сум алергичен на карирано ама постара слика од фликр му ја памтам.

Али јебига ветен ми е гласот за бијонс. :(
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.600
Поени од реакции
34.793
... ФОТКАТА НА @
@Crazy.M.Girl, фаворит. Го знам местото, едно од поубавите во градот, бар за мене.
@Toto.toto, ко шо глеам комшии у Прага сме и прекрасна слика.
@Acid на трето затоа што сум алергичен на карирано ама постара слика од фликр му ја памтам.
Али јебига ветен ми е гласот за бијонс. :(
...те од_ветувам... гласот на Ултра Комита сакам да биде за неговиот фаворит, Крејзи, не мора драма да снимаме сега! :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.600
Поени од реакции
34.793

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
... па се изјасни фаворит Крејзи, втор Тото... јас го ослободив од „ветувањето“ префрли го мојот глас! ;)
може му е фаворит kрејзи ама сака да гласа за мене, остај го чоекот да одлучи бе :P
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.742
Поени од реакции
33.445
На прво гледање прва в очи ми падна од @Toto.toto - прекрасна фотографија! Обвиена со некоја мистика, ко да сака да раскаже цела приказна. Со човекот и суштеството до него се осетив ко да гледам слика од роман на Зафон или Мајсторот и Маргарита на Булгаков. Има уште еден куп убави фотки: @коцка (на прв поглед помислив дека се две слики споени :D), @Crazy.M.Girl , @gurman2 , @abrako , @Skorp , @Петар12345 , @Acid , @SuBZerO , @Human ... ама мислам дека таа на @Toto.toto отскокнува од сите останати, затоа овојпат ќе гласам само за еден! Одличен натпревар, одлични фотки, btw!
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
@Crazy.M.Girl, фаворит. Го знам местото, едно од поубавите во градот, бар за мене.
@Toto.toto, ко шо глеам комшии у Прага сме и прекрасна слика.
@Acid на трето затоа што сум алергичен на карирано ама постара слика од фликр му ја памтам.

Али јебига ветен ми е гласот за бијонс. :(
Ајде некогаш пиво да пијаме
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
@коцка зошто фотографијата моја има умрена резолуција ? Дигитрон на квадрат се вика реолуцијата хахаха
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@коцка зошто фотографијата моја има умрена резолуција ? Дигитрон на квадрат се вика реолуцијата хахаха
Не знам, можда зашто од телефон отварав правев па сум заебала нешто
Автоматски споено мислење:

Одново ја ставив, ми изгледа подобро
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
Не знам, можда зашто од телефон отварав правев па сум заебала нешто
Автоматски споено мислење:

Одново ја ставив, ми изгледа подобро
хахахха немаше потреба, само така забележав некако многу на коцки ми се виде хахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom