Фото натпревар #165 Силуета -> ГЛАСАЊЕ

овие двајца се...


  • Вкупно гласачи
    52
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.447
Поени од реакции
7.362
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
8.052
Поени од реакции
17.686
Најтежок натпревар до сега! Прекрасни слики има. На @Acid сликата дефинитивно отскокнува од сите - ко кадар од некоја научно-фантастична серија со одлична кинематографија, е. Ептен би било нефер да не се гласа за ова парче уметност. За второто место не можев да се одлучам: @Human, @gurman2 и @коцка - вашите слики особено ми се допаднаа, покрај неколкуте други, ама за вас (за @gurman2 не се сеќавам, искрено) сум гласал неколкупати. Затоа овојпат вториот глас оди за колегата од Ф1 и неговата одлична фотографија со Катарина Ивановска пред пораѓање - @Комита Ултрас , браво mate!
 
Член од
3 март 2020
Мислења
359
Поени од реакции
507
Има супер фотки дечки!!!! Браво!!

Се гласа за двајца, ама еден ќе дава нова тема
Не пиша дали се прифаќа сам за себе ако некој гласа :)
Да не биде после не сме се разбрале :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.447
Поени од реакции
7.362
Не пиша дали се прифаќа сам за себе ако некој гласа :)
Да не биде после не сме се разбрале :D
хахахахаха гласајте и за вас, ама ако двајца се прво место и едниот си гласал за себе, деугиот ќе дава тема
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
4.892
Поени од реакции
7.867
За Спојлер и Human. На Acid фотката е партали (со најсилен квалитет е сигурно), али поим за силуета за мене лично е скроз црни темни кога се силуетите, а на Спојлер конкретно фотката ми е пример за ова, ме чуди како толку малце е гласан. Има уште неколку прејаки фотки, заебан избор.
 
На врв Bottom