Фото натпревар #164: макро

Член од
4 јули 2012
Мислења
507
Поени од реакции
1.770
Според мене недржи вода да има втор круг на гласање. Само една фотка можи да ти падни во очи и да ти се зацрта во глата дека е најубава , ова не се чорапи па утре да се премислиш . Мислам како сака мнозинството ама според мене е бадијала одолговлекување на гласањето , се знај уште првиот круг кој ќе има најмногу гласови тој ќе победи па макар и 250 кругови на гласање да има.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
Според мене недржи вода да има втор круг на гласање. Само една фотка можи да ти падни во очи и да ти се зацрта во глата дека е најубава , ова не се чорапи па утре да се премислиш . Мислам како сака мнозинството ама според мене е бадијала одолговлекување на гласањето , се знај уште првиот круг кој ќе има најмногу гласови тој ќе победи па макар и 250 кругови на гласање да има.
колку пати сум се премислила за чорапи откако ќе ги облечам хахахахахаха

ама не, нема да има сто круга, се гласа за 4 (сакате 3 сакате 5 можда) фотки и после одново
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Абе какви 2 круга, треба се одма да се решава. Не се ова претседателски избори, не се филмајте :))
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.551
i tret skrin ajde neka ide veke e stavena nemora
пишуваш по 300 пораки на ден, кога @Acid ќе не плаќа за совети, сослушувања и психолошки разбирања, ќе читам се од збор до збор. Во меѓувреме тоа е тоа
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
300 vo vrska so sto ??? denes pisha sto mislam okolu princip na glasanje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom