Фото натпревар #163 Бакнеж -> ГЛАСАЊЕ

лап лап тип топ?


  • Вкупно гласачи
    63
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.607
Поени од реакции
34.798
...искрено, за прв пат во еден фото натпревар да не можам да се одлучам за која фотографија, дури и мојата фотка е многу слатка и колоритна! :(
ај да почекам ...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
...искрено, за прв пат во еден фото натпревар да не можам да се одлучам за која фотографија, дури и мојата фотка е многу слатка и колоритна! :(
ај да почекам ...
Истото си го помислив, освен што мојата искрено малечка поуба ми се виде ;)
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
po dva glasa ???mislam za dvojca ???
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
За Ацид несум сигурен дали се стварно они на сликата. Агда сите знаат дека е тоа оригинална слика со нејзиното хафнарфјордурче. Калимеро јесте оригинална. Највероватно и на кочка е оригинална затоа шо е доста дискретна.
Другите ја незнам зашо учествуваат со рандом слики од гугл.
@коцка Ако гласам сега за еден, ке можам ли после и за друг, или не? Ма каков друг бе, нема конкуренција.
Едит: Шо трескам глупости. И Ацид сто посто не е олимпија на сликата.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.607
Поени од реакции
34.798
Kalimero i Acid, deka za niv do sega ne sum glasal (y)
...ете, затоа треба да биде анонимно...ќе гласаш за некоја со фото критериум, а не пивски критериум - дека не си пиел пиво со нив! :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
За Ацид несум сигурен дали се стварно они на сликата. Агда сите знаат дека е тоа оригинална слика со нејзиното хафнарфјордурче. Калимеро јесте оригинална. Највероватно и на кочка е оригинална затоа шо е доста дискретна.
Другите ја незнам зашо учествуваат со рандом слики од гугл.
@коцка Ако гласам сега за еден, ке можам ли после и за друг, или не? Ма каков друг бе, нема конкуренција.
Едит: Шо трескам глупости. И Ацид сто посто не е олимпија на сликата.
Ама натпреварот не е јас дур се лапам! Ни јас не сум на сликата :) насловот е бакнеж, не мора да е сопствен ;)

иначе нема догласување :(
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
bitno e da se ucestvuva ,tuka go gledam smisolot na zabavata a ova e amaterski sliki ako e za pari,nagrada da povikam profesionalec na sekoe slikanje toa e so wiko jery 2 ,brazil sekugash ucestvuva
 

Kajgana Shop

На врв Bottom