Фото натпревар #161: Женски нозе ГЛАСАЊЕ

ноџиња авиончиња


  • Вкупно гласачи
    66
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Добра работа завршила цимерката. Захваљујучи неа ќе победат сеа твоите ноџиња. ;)
Спремај убај машки ноџиња тогаш, или може дел од машко тело да е темата хмммм
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Спремај убај машки ноџиња тогаш, или може дел од машко тело да е темата хмммм
Е сеа сигуно нема да ги депилирам. Какви се такви се :D
Туку наредната тема напомени прецизно. Не туѓи делови од тело, туку свои да праќаат буразерите и буразерките.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Ќе се осмелам: машки дланки, едни од најсексапилните нешта кај нив кои раскажуваат своја посебна приказна, а за кои малкумина од нив се свесни.

200.gif

х.gif

original.gif
 
Член од
16 ноември 2019
Мислења
185
Поени од реакции
839
Ќе се осмелам: машки дланки, едни од најсексапилните нешта кај нив кои раскажуваат своја посебна приказна, а за кои малкумина од нив се свесни.

Прегледај го приврзокот 247912

Прегледај го приврзокот 247913

Прегледај го приврзокот 247910
Тоооа е многу добра идеа :D
И дефинитивно нешто посебно кај мажите
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Мушки дланки може и ќе сликам. Мушко тело... Отпишете ме уште сега :D
Едно селфи од твоето секси газенце не? :P
Автоматски споено мислење:

Делови од машко тело башка се раце нозе уши, се
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
П.С. Добив замерка дека нозете и струкот ми биле недоразвиени и инфантилни како на 13-годишно дете од страна на една членка тука и посакав да поставам друга понова фотка облечена во бурка, чисто да си го потпокријам срамот и да не вреѓам толку очи, а епилогот дека „на машките не би им се дигнал на нив“ ми беше особено сочен. <3 Мислев дека до вечерва трае пријавувањето.
И М И Њ А!
Фер е да знаеме со какви сме на форумов и кои се тие.

Гласав за:
@коцка којашто според мене има убедливо најдобра фотографија во натпреваров што е многу класи над сите други и најискрено се надевам дека ќе победи.
@Acid од којшто очекував нешто поново и похрабро, ама и со ова ми ги освои симпатиите зашто сум апсолутен фан на чорапчиња над коленца, а и реално сликата е супер.

Тоа од што сум искрено разочарана од натпреваров е недостатокот на art value во фотографиите. Се надевав на повеќе слики кои ќе бидат од типот на онаа од коцка, Ацид и анонимната натпреварувачка. Наместо тоа, добивме многу сечено-лепено слики од плажи, добар дел од нив манијачки со н у л а естетика во нив.

Во секој случај, браво за коцка, Acid, анонимната и Злате за стварно убавите слики што ги направиле.
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
И М И Њ А!
Фер е да знаеме со какви сме на форумов и кои се тие.

Гласав за:
@коцка којашто според мене има убедливо најдобра фотографија во натпреваров што е многу класи над сите други и најискрено се надевам дека ќе победи.
@Acid од којшто очекував нешто поново и похрабро, ама и со ова ми ги освои симпатиите зашто сум апсолутен фан на чорапчиња над коленца, а и реално сликата е супер.

Тоа од што сум искрено разочарана од натпреваров е недостатокот на art value во фотографиите. Се надевав на повеќе слики кои ќе бидат од типот на онаа од коцка, Ацид и анонимната натпреварувачка. Наместо тоа, добивме многу сечено-лепено слики од плажи, добар дел од нив манијачки со н у л а естетика во нив.

Во секој случај, браво за коцка, Acid, анонимната и Злате за стварно убавите слики што ги направиле.

Мислам дека се познава по стилот на членката кој се одликува со редовни големи дози на горчина и критицизам кон сите на форумов генерално и кои се приметуваат во секој нејзин втор пост.

Да имав шанса за поправен, ќе ја сменев мојата гревче, затечена во моментот фотка и поза, вака искача „хеј, гледајте, и јас имам нозе (додуша мизерни, детски и инфантилни, нико, нико као ја!).

Се надевам дека следниот пат ќе нè дружите и ти и Агда, како и некои други посрамежливи членки тука. :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.965
Глас за @коцка и анонимната натпреварувачка, што некако мислам дека е @Corvus :pipi:

Да ја пофалам и @Natan 3.0, штета не може за 3 да се гласа.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.369
Не е Corvus, потенка нога има она :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom