Фото натпревар #161: Женски нозе ГЛАСАЊЕ

ноџиња авиончиња


  • Вкупно гласачи
    66
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
@коцка .... одлично... позата со дланките плус ми се свиѓа.... и кога би бил женско со овакви нозе.... сигурно би живеела во Нју Јорк... Париз... или Милано!

@bijons ... ми се свиѓа растерот на хоризонтали по вертикала...песок...море небо... пресечен со цврста Милф вертикала која е блиску до мојот... и вкусот на @Agda Beata ...

A стапалцата на малата на @Zlatikevichius се вон конкуренција!
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Ноџињата на девојчето на @Zlatikevichius се навистина преслатки и вон конкуренција, вториот глас од мене оди за @коцка, а кога би можела третиот би го дала за дамата од фотката на @abrako со убаво извајаните нозе.

П.С. Добив замерка дека нозете и струкот ми биле недоразвиени и инфантилни како на 13-годишно дете од страна на една членка тука и посакав да поставам друга понова фотка облечена во бурка, чисто да си го потпокријам срамот и да не вреѓам толку очи, а епилогот дека „на машките не би им се дигнал на нив“ ми беше особено сочен. <3 Мислев дека до вечерва трае пријавувањето.
 
Последно уредено:
Член од
4 јануари 2020
Мислења
476
Поени од реакции
863
По грешка не сум видел убаво дека е за две фотки, сум гласал само за една :facepalm: Ако може да се поправи.

Вака ми се гласовите..
Едниот ми е за @коцка бидејќи немам гласано на анкетата, вметни го или изброј го оттука. Ми се допаѓа позата, контрастот и сенките кои се застапени во црно бел формат.

Вториот, @Crazy.M.Girl бидејќи сликата ми раскажува приказна, книгите, балетанките, доловуваат слика на инспирација.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.776
Поени од реакции
33.532
Guys, јас ептен не мислев сериозно дека ќе ја ставите мојата слика во конкуренција. Не гласајте за неа, please. Не беше тоа темата, иако по описот одговара. @коцка, ако можеш тргни ја, или направи ја нешто као „ревијален дел“.
Автоматски споено мислење:

BTW, моите гласови одат за @BenDover и @коцка , in no particular order. Тие две, плус таа на анонимната членка за која не глaсав само оти останала анонимна :P + @Acid се најозбилните ствари овојпат. Не мислам на нозете, ничии. Мислам на фотографиите. ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ногу мал избор на нози и го делам мислењето и разочараноста со коцка. Облечените нози не се рачунаат како и оние анонимни и туѓи нози. На абрако сликата има убави ноџиња ама се туѓи. Оние се тетоважите се мал дел од нозите.
Тако да гласао сам као прво за @коцка. Има сукња ама кратка на која доволно се видливи ноџињата. После се мислев меѓу Натка и Дена, па се одлучив за @DenaM.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Ногу мал избор на нози и го делам мислењето и разочараноста со коцка. Облечените нози не се рачунаат како и оние анонимни и туѓи нози. На абрако сликата има убави ноџиња ама се туѓи. Оние се тетоважите се мал дел од нозите.
Тако да гласао сам као прво за @коцка. Има сукња ама кратка на која доволно се видливи ноџињата. После се мислев меѓу Натка и Дена, па се одлучив за @DenaM.
Дечки...неам сукња затоа ја тегнам маицата хахахаха
Фалаааа
Автоматски споено мислење:

Sorry. :( Ако е проблем, нека стои. Само нека не гласаат, не е фер спрема другите. ;)
Средено, донт бери гајле :)
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Дечки...неам сукња затоа ја тегнам маицата хахахаха
Скроз симпатично... тука ја почна кариерата или таму те открија? :P

Него, мене ме почасти али дужиш да елаборираш вториот глас... види како сме се распишале на твое барање!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Скроз симпатично... тука ја почна кариерата или таму те открија? :P

Него, мене ме почасти али дужиш да елаборираш вториот глас... види како сме се расшишале на твое барање!
ВТориот глас е за анонимната цурива, дека за мене не е анонимна и дека голи ноџиња убај стави
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Да бе, стварно нема сукњааа :vozbud: .Само неморало до толку да ја тегнеш маицата надоле ;)
Цимерката неќеше миниќот да ми го позајми иначе немаше да тегнам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom