Фото натпревар #159 Тема: домашна cozy атмосфера ГЛАСАЊЕ

Оваа!!!!


  • Вкупно гласачи
    68
  • Гласањето е завршено на .
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Мислиш дека во втор кеуг поише шанса ќе имаш?
нема втор круг
А зш гласаме ондак за двајца?

Дај убрзај да сликаме нешто ново... прити плиз... или чекаш Ацид да заводи... па да ни ги покажеш ноџињата?
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
1986 na 26 april eksplodira chernobil ,koj se sekava eve vi i tema do krajot na glasanjeto da pide prolangirano nekoj go preziveeja vo zivo toj radioaktiven bran,kiseli dozdovi,prashini,preporaki za zastita ,denes e aktuelno ko potsekanje na gledanje na serija ,i jas sum za nova tema pobrgu nemoj ne go spomnavme veligden,apelirav i za 1 april niz tema maski povelete vase e da reshite
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Што е подоле фотката на @shutrak од доста други фотки кои не се со 0 гласови? Криво ми е што не му го дадов гласов нему, зошто овде очигледно е се пријателско гласање.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Што е подоле фотката на @shutrak од доста други фотки кои не се со 0 гласови? Криво ми е што не му го дадов гласов нему, зошто овде очигледно е се пријателско гласање.
Не само пријателски туку и модераторите добиваат секогаш повеќе гласови....

Еве пример Коцка, си сликала другари или роднини како денгубат, бадијалчат, дремат место да фатат да работат нешто... некаде на некоја трева со дрвена маса и клупи.... :P

Коцка... ај не зезај до 26-ти... карантин човече... дај убрзај да сликаме нешто ново.. еве Ацид нек победи ако тоа чекаш...
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
@BenDover idi na matematicka misterija posto ti dadov glas :D resi ja:D pa vsusnos i ne e taka loso glasanjevo sepak se vlece nekoja potajna skola koj so koj se prijateli na forumov ,pa si imaat nati dajmi ,ali navistina e loso 0 ili 1 glas a site sliki se na ista tema EVROVIZIJA :D nema ljutis toa e realno
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
Не само пријателски туку и модераторите добиваат секогаш повеќе гласови....

Еве пример Коцка, си сликала другари или роднини како денгубат, бадијалчат, дремат место да фатат да работат нешто... некаде на некоја трева со дрвена маса и клупи.... :P

Коцка... ај не зезај до 26-ти... карантин човече... дај убрзај да сликаме нешто ново.. еве Ацид нек победи ако тоа чекаш...
Јас сум од 20ти фебруари у карантин!!! Не ме нервирај :цицки:
Автоматски споено мислење:

Сакав да кажам..
НЕ МЕ НЕРВИРАЈ :pistoldz:
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Јас сум од 20ти фебруари у карантин!!! Не ме нервирај :цицки:
Автоматски споено мислење:

Сакав да кажам..
НЕ МЕ НЕРВИРАЈ :pistoldz:
wooow koja uzurpacija na mokj... ima li bre nekoja od vas sho ne e dominatrix!

se shalam.. ne me baniraj aman!

aj da slikame neshto novo....
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
Дечки па ова е само трет ден на гласање и имаме многу напнат натпревар!!!! Ај бар до утре да видиме гладови, ќе ги пребројам после кафето
Автоматски споено мислење:

глаСови, гладна сум
 
Последно уредено:

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
@коцка PRED prebrojuvanje da se proverat duplite juzeri koi glasale
 
Последно уредено:

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.764
Поени од реакции
29.026
Дечки па ова е само трет ден на гласање и имаме многу напнат натпревар!!!! Ај бар до утре да видиме гладови, ќе ги пребројам после кафето
Автоматски споено мислење:

глаСови, гладна сум
,,,ako ako,,,rani dusha da te slusha,,, :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom