Фото натпревар #159 Тема: Куќарки ГЛАСАЊЕ

куќаркататататата


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето е завршено на .
Член од
15 март 2010
Мислења
5.216
Поени од реакции
4.884
Куќарката на Агда , 9 реда па другите :love: ... добро и на Бијонс е тука негде.. па после другите...
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.415
Поени од реакции
1.912
Епа оди одбери...
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
813
Поени од реакции
2.006
Се мислев помеѓу Агдето и Бијонсето, гласав за Агда пошто буди Хобит чувство.... и пошто Бијонс ми е другарица па да не излезе дека сум пристрасен, но Бијонс да ти кажам... би сакал секое сабајле да се будам со тој поглед на езерце во планина.....
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.024
Поени од реакции
8.676
... победникот на „куќарката“ ниту се јави тука, ниту се извини/оправда дека не може да отвори тема, ниту пак кажа нова тема за следен натпревар, дали тоа нас другите членови не игнорира или тоа е навика колку да се собере лајкови ем победа, па другото не е важно! :cool:

пишано правило :
ice_screenshot_20200412-192448.png

... така да џабе да некој учествува на натпреварот кога му е доволно да само победи, ама обрската или како вели правилото - „должен е“ за креирање на нова тема за натпревар нема да си ја изврши!:kafence:

... и до сега беше, нели, обичај, доколку прворангираниот не може, второрангираниот по инерција да отвори тема, така ли?
...и пошто бијонс е второ рангирана не важи тоа правило :pos:

П.С.
... што значи „cozy“ ? :toe:
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.529
Поени од реакции
15.630
... победникот на „куќарката“ ниту се јави тука, ниту се извини/оправда дека не може да отвори тема, ниту пак кажа нова тема за следен натпревар, дали тоа нас другите членови не игнорира или тоа е навика колку да се собере лајкови ем победа, па другото не е важно! :cool:

пишано правило :
Прегледај го приврзокот 244475

... така да џабе да некој учествува на натпреварот кога му е доволно да само победи, ама обрската или како вели правилото - „должен е“ за креирање на нова тема за натпревар нема да си ја изврши!:kafence:

... и до сега беше, нели, обичај, доколку прворангираниот не може, второрангираниот по инерција да отвори тема, така ли?
...и пошто бијонс е второ рангирана не важи тоа правило :pos:

П.С.
... што значи „cozy“ ? :toe:
Ти тоа мене ми се обраќаш?
Тетке, ние тука немаме карантин, јас имам фул тајм работа и тоа се работи турбо и за празник и за делник. Баш поради овој факт ѝ пишав на модераторката и ѝ објаснив зошто не сум отворила тема, од причина што немам увид кој ден е и колку време трае натпреварот. А да ви се извинувам овде јавно не гледам причина. Никогаш не сум била желна за лајкови и за победа, сум учествувала на натпревариве затоа што ми била слатка темата и креативна. Правилата не сум ги запазила(затоа што никогаш не очекувам да победам, чисто учествувам од забава), ете мој голем пропуст, единствено што пазев порано е да учествувам со слика која претходно сум ја закачила во галерија. Индиректни коментари со цинизам не трпам, а не е прв пат да налетам на такво нешто во овој подфорум, така да ова е последен пат што учествувам на овој натпревар. Не ми треба негатива. Бидете ми поздравени!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.024
Поени од реакции
8.676
Ти тоа мене ми се обраќаш?
Тетке, ние тука немаме карантин, јас имам фул тајм работа и тоа се работи турбо и за празник и за делник. Баш поради овој факт ѝ пишав на модераторката и ѝ објаснив зошто не сум отворила тема, од причина што немам увид кој ден е и колку време трае натпреварот. А да ви се извинувам овде јавно не гледам причина. Никогаш не сум била желна за лајкови и за победа, сум учествувала на натпревариве затоа што ми била слатка темата и креативна. Правилата не сум ги запазила(затоа што никогаш не очекувам да победам, чисто учествувам од забава), ете мој голем пропуст, единствено што пазев порано е да учествувам со слика која претходно сум ја закачила во галерија. Индиректни коментари со цинизам не трпам, а не е прв пат да налетам на такво нешто во овој подфорум, така да ова е последен пат што учествувам на овој натпревар. Не ми треба негатива. Бидете ми поздравени!
јас само си напишав коментар, како што гледам никого не сум спомнала, а и да ти се обратев, не смеам? има правило да модераторите се форумски богови, па ние членовите, обични смртници не можеме да се обратиме? ти се налути на коментар што не беше наменет за тебе, ама јас сум лута на твојот коментар наменет за мене, не ми се верува дека си ти истата, ама еве „тета“ да те научи да било реално било виртуелно мора да си ги обавиш обрските... и мене не ми треба негативности „па ај сега да си одам“...ионака не ми ја разбираш поентата, а се лутиш како мало дете!
ете на 12 април, кога требаше тема да се отвори!

ice_screenshot_20200419-153850.png
ice_screenshot_20200419-153704.png
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.529
Поени од реакции
15.630
јас само си напишав коментар, како што гледам никого не сум спомнала, а и да ти се обратев, не смеам? има правило да модераторите се форумски богови, па ние членовите, обични смртници не можеме да се обратиме? ти се налути на коментар што не беше наменет за тебе, ама јас сум лута на твојот коментар наменет за мене, не ми се верува дека си ти истата, ама еве „тета“ да те научи да било реално било виртуелно мора да си ги обавиш обрските... и мене не ми треба негативности „па ај сега да си одам“...ионака не ми ја разбираш поентата, а се лутиш како мало дете!
ете на 12 април, кога требаше тема да се отвори!

Прегледај го приврзокот 245848
Прегледај го приврзокот 245849
Јас не се сметам за никаков форумски бог. Ми се обрати мене, индиректно, со циничен коментар без потреба, а можеше фино да ме тагнеш и да ме потсетиш дека треба да отворам тема, успат и да ги ѕирнам правилата, како релативно нов учесник на овој натпревар.
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.513
Поени од реакции
3.690
a koe e tvoeto pravilo ,kade e moeto pravo na glas???? i ti najde da zboruvas za ignoriranje i dogovor behind the mask vo lp dogovor
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.237
Поени од реакции
41.985
Ти тоа мене ми се обраќаш?
Тетке, ние тука немаме карантин, јас имам фул тајм работа и тоа се работи турбо и за празник и за делник. Баш поради овој факт ѝ пишав на модераторката и ѝ објаснив зошто не сум отворила тема, од причина што немам увид кој ден е и колку време трае натпреварот. А да ви се извинувам овде јавно не гледам причина. Никогаш не сум била желна за лајкови и за победа, сум учествувала на натпревариве затоа што ми била слатка темата и креативна. Правилата не сум ги запазила(затоа што никогаш не очекувам да победам, чисто учествувам од забава), ете мој голем пропуст, единствено што пазев порано е да учествувам со слика која претходно сум ја закачила во галерија. Индиректни коментари со цинизам не трпам, а не е прв пат да налетам на такво нешто во овој подфорум, така да ова е последен пат што учествувам на овој натпревар. Не ми треба негатива. Бидете ми поздравени!
Ти тоа на Бијонс се обраќаш?Не си троши витамини...
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.513
Поени од реакции
3.690
jas ni malku ne se zamaram ama pateticno e anti realist da zbori za realnos ,kade i malo dete gleda kako odi glasanjeto pod grupiranje vo l.p i zatoa se gubat igraci JAS UCESTVUVAM ama gledam nekoj se distanciraat ,i sega nekoj ke kaze kako e koj kroi zagovori mersi boku
 
На врв Bottom