Фото натпревар #153, тема -> јавен превоз

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.030
Поени од реакции
6.031
Кога ќе се вратам од планина ќе ставам моја фотка. Во меѓувреме, бујрум!!!! Автобуси, возови, метроа...покажете ми што имате 90901100-40A6-44AB-BE37-BDF24F5A8242.jpeg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.030
Поени од реакции
6.031

Стев

Word Bearer
Член од
19 декември 2019
Мислења
473
Поени од реакции
449
Ако мора да одберам една, највероватно втората?
Што мислиш ти?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.030
Поени од реакции
6.031
Ако мора да одберам една, највероватно втората?
Што мислиш ти?
Втората е повеќе улична фотографија, повеќе се истакнуваат зградите отколку метрото. Според мене :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.030
Поени од реакции
6.031
Мене повеќе ми е во архитектура отколку јавен превоз :) ама одлуката е твоја
 

Стев

Word Bearer
Член од
19 декември 2019
Мислења
473
Поени од реакции
449
Имам куп за архитектура. Да, ова е едно од нив, АЛИ разликата е што во таа специфична станица се имам качено на автобус.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.030
Поени од реакции
6.031
Имам куп за архитектура. Да, ова е едно од нив, АЛИ разликата е што во таа специфична станица се имам качено на автобус.
Ти веќе си решил која фотка да оди хахахахаха
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
6.371
Поени од реакции
5.646
,,Ми анд мајселф,, во новиот воз уште во гаража пред да се пуштат во сообраќај:D Нормално дека не го возев возот....една слика само за курчење:vozbud:
Dt.JPG
 
На врв Bottom