Фото натпревар 147 -> СУВЕНИРИ НА ЕСЕНТА

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
4.930
Поени од реакции
8.770
@Toto.toto е во право! Не смееме да дозволиме да ни кидне без да ја фотнеме. Ајде, сите ваши есенси фотки тука :) дома се враќам за два дена па тогаш ќе ставам слика, с и темава е поише на тото така да он нека почне :P
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
432
Поени од реакции
1.128
А да не се мачиме да ставаме? Ионака очигледно е ќе победиш :D
Хахаххаха сполајти :) ама не е точно верувам дека многу имаат поубава фотографија од златнава ни есен :)
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.345
Поени од реакции
5.171
Ајдее... и со фотошоп почнавме... чешај си топките.
 
На врв Bottom