Фото натпревар 145 - ГЛАСАЊЕ

Најфотка на домашен миленик


  • Вкупно гласачи
    33
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
...според тежината на самата фотографија да се запази централно субјектот како тема „ домашен миленик“, но и неговата околина се двоумев меѓу мачето на @grande-juve и кучето на @Acohipmk, но сепак повеќе ги сакам кучињата така да одлуката падна! :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Ima li lista na temi shto pominale???
...па нема врска ако има теми кои се дуплирале, важно да се дружиме со сопствени фотографии, а ти ќе си отвориш тема по сопствена желба, ТУКА се кои теми биле!
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Можеш и да се инспирираш од листата. Ако гледаме да не се повторуваат теми треба да престанеме со натпревариве ;)
....темата треба да биде, по можност фотографот да ја има во своето фото портфолио или лесно во моментотда ја направи, ако дадеш тема „Кенгур и лавот“:shook: сигурно дека нема да има фотографии! :несвест:
 
Член од
26 јули 2019
Мислења
8
Поени од реакции
33
....темата треба да биде, по можност фотографот да ја има во своето фото портфолио или лесно во моментотда ја направи, ако дадеш тема „Кенгур и лавот“:shook: сигурно дека нема да има фотографии! :несвест:
No shit!
Автоматски споено мислење:

@коцка Otvorena
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
... што значи ова, мислам во превод? :confused:
На македонски би му дошло „АЈ НЕ ЗЕЗАЈ, СТВАРНО? АЈ ШО ЗБОРИШ“ (кажано саркастично).
Демек очигледно е тоа што си го кажала. Се подразбира дека е така и не треба да се спомнува.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
На македонски би му дошло „АЈ НЕ ЗЕЗАЈ, СТВАРНО? АЈ ШО ЗБОРИШ“ (кажано саркастично).Демек очигледно е тоа што си го кажала. Се подразбира дека е така и не треба да се спомнува.
...така ли? а како ќе преведиме на пример „ не сери“ на англиски несаркастично?:cautious:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... како и да е, после таков одговор на мој нормален коментар не му учествувам на негова тема со моја фотографија, он мене ,, no shit,, ! :neetaka:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
Дечки ајде без заебавање и без лутење, ставајте фотки и да гласаме
@Anon dont defecate ме уби ахахахахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom