Фото натпревар #140 Тема: Прекрасен неуспех - A beautiful fail - Гласање

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од nikac92, 7 јули 2019.

?

Најсилен феил има:

Анкетата е затворена недела во 22:26.
 1. nikac92

  3 гласови
  13,6%
 2. Saladin

  1 гласови
  4,5%
 3. Петра П.

  5 гласови
  22,7%
 4. grunff

  3 гласови
  13,6%
 5. bijons

  3 гласови
  13,6%
 6. pozdrav eden topol

  2 гласови
  9,1%
 7. Dekio7

  3 гласови
  13,6%
 8. gjoko-mkd

  2 гласови
  9,1%
 1. nikac92

  nikac92

  Член од:
  20 август 2015
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  59
  Ќе ве молам за демократско однесување додека трае гласањето.

  Следат пријавените:

  @nikac92
  [​IMG]
  Fail #17
  by nikac92 on Кајгана форум

  @Saladin
  [​IMG]
  Фабричка грешка
  by Saladin on Кајгана форум

  @Петра П.
  [​IMG]
  https://www.youtube.com/watch?v=elHrJAvNq_E&t=785s
  by Петра П. on Кајгана форум

  @grunff
  [​IMG]
  1653
  by grunff on Кајгана форум

  @bijons
  [​IMG]
  летен колаж, од лежерен фотограф!
  by bijons on Кајгана форум

  @pozdrav eden topol
  [​IMG]
  11915
  by pozdrav eden topol on Кајгана форум

  @Dekio7
  [​IMG]
  11919
  by Dekio7 on Кајгана форум

  @gjoko-mkd
  [​IMG]
  Jupiter
  by gjoko-mkd on Кајгана форум
   
 2. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.719
  Допаѓања:
  7.458
  Нормално дека Петра. Слични и се генерално фотките али за темава, тоа е тоа.
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 3. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  5.419
  Темава Е Петра :)
   
  На AceCaleb му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.980
  Допаѓања:
  2.476
  :backa::backa: Фала ви. Баш сте срцки. Туку во случај да го добијам колата :P, некој друг нека смислува тема. Од утре не сум во цивилизација.
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  5.419
  Јас сакам @Acid да стави тема, има една добра ;)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.814
  Допаѓања:
  4.227
  ...ти може сакаш, ама не може ! :D
  ,,,,после @Петра, оти откажува и е вон цивилизација следен е @grunff / @Dekio7 со 3 гласа и тие би требале да бидат следни модератори темаџии на фото натпреварот! :oleee:
  @Acid дури не учествувал сега, мислам ејјј како тој да постави тема, а не учествува? :shok2:
  сега ја губиш смислата на правилата на фото натпреварот?! :несвест:
   
  На Acid му/ѝ се допаѓа ова.
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  5.419
  Опуштено, сеуште нема правило против ова така? Значи смеам да посакувам и да пишам дека посакувам асид да даде тема ;)
   
 8. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.814
  Допаѓања:
  4.227
  @Grunf прв добил три гласа за фотката, така да после @Петра П. која е со Тарзан, мислам моментално отсутна :D, така да би требало тој да ја смисли следната тема на натпреварот! :X3:
   
 9. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  5.419
  Ја па мислев ќе предложиш да се гласа упте еднаш само за нив за да видиме :P
  Шала на страна, дали @grunff и @Dekio7 имате дадено тема досега? Ако и двајцата не тогаш ќе е како што пиша бијонс, ако некој веќе задал тема ја би да му дадеме шанса на другиот :)
   
 10. Dekio7

  Dekio7

  Член од:
  20 јули 2010
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1.891
  Јас можам да отворам тема утре тек после 20, 21 часот. Ако не отвори никој до тогаш, а не е доцна, ќе отворам јас :)
   
  На grunff и Saladin им се допаѓа ова.
 11. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  5.503
  Допаѓања:
  4.224
  како ми се погоди мене во последно време....а заврши некоја тема, одма ми се јавува прилика да направам добра слика на тема

  или по наши кажано....на будалите покасно....:vozbud:
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 12. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.744
  Допаѓања:
  5.419
  Темата и треба да се отвори денес после 20-21 така да супер :)
  --- Споено дупло мислење, 14 јули 2019 во 21:31 ---
  @bijons ни груф ни деко не се јавуваат. Отварај тема!
   
  Последно уредено: 14 јули 2019 во 21:31
  На Dekio7 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. nikac92

  nikac92

  Член од:
  20 август 2015
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  59
  Честитики до @Петра П. за триумфот и фала за саундтракот :)
   

Сподели преку: